Olimp Therm Line Drink - 250ml

 • Producent: Olimp
 • Form: Liquid
 • Opakowanie: 250 ml
 • Data przydatności: min. 3 miesiące
 • Reference: OLI/150
Olimp Therm Line Drink - 250ml View larger

3,00 PLN

3,00 PLN Promocja

This product is no longer in stock

 • REKOMENDACJA BODYPAK REKOMENDACJA BODYPAK
 • Jakość/Skład Jakość/Skład
 • Opłacalność Opłacalność
 • Trening siłowy Trening siłowy
 • Trening wydolnościowy Trening wydolnościowy

Therm Line® drink to napój wspomagający odchudzanie - termogenik w płynie!
WYGODA, SMAK, EFEKT - tego możesz sie spodziewać!

More details

By buying this product you can collect up to:
3 loyalty points Your cart will total 3 points that can be converted into a voucher of 0,12 PLN.


Dostawa już od 3,90 PLN
Sprawdź koszty wysyłki.

Infolinia
(32) 308 00 02

Porady na email
porady@bodypak.pl

Description

Therm Line® drink to jedyny w swoim rodzaju napój termogeniczny wspomagający utratę zbędnych kilogramów, szczególnie polecany dla osób o wolnej przemianie materii. Zawiera tylko naturalne składniki, które w postaci płynnej skutecznie wspomogą odchudzanie, przyspieszając spalanie tłuszczu.

Therm Line® drink oparty jest o innowacyjną formułę termogeniczną - Therm Line Drink Thermogenic Formula. Jej podstawę stanowią: SINETROL® WS - innowacyjny, opatentowany ekstrakt z owoców czerwonych pomarańczy, grapefruitów i cytrusów o udowodnionej w badaniu klinicznym aktywności odchudzającej, ekstrakt zielonej herbaty SUNPHENON® , L-karnityna, L-tyrozyna, kofeina, chelat aminokwasowy chromu ALBION® Chelavite® oraz witamina B6. Zawarte w napoju substancje aktywne silnie stymulują przemianę materii, przyspieszają spalanie zmagazynowanych w postaci podskórnej tkanki tłuszczowej kalorii z uwolnieniem energii cieplnej - czyli tzw. termogenezę. Ekstrakt zielonej herbaty SUNPHENON® przyspiesza oksydację kwasów tłuszczowych, wspomaga procę enzymów odpowiedzialnych za rozpad komórek tłuszczowych. Dodatek najlepiej przyswajalnej formy chromu - w postaci chelatu aminokwasowego ALBION® korzystnie wpływa na gospodarkę cukrową organizmu, ograniczając przy tym apetyt, L-tyrozyna stymuluje metabolizm tłuszczów, jednocześnie poprawia nastrój i zapobiega napadom głodu. Witamina B6 jest niezwykle istotna w procesach metabolicznych, szczególnie wspomaga pozyskiwanie energii z tłuszczów.

Dlaczego przybieramy na wadze?

Jak to się dzieje że tak łatwo przybywa nam kilogramów i tak szybko obrastamy niechcianą tkanką tłuszczową, a tak trudno się jej pozbyć? Aby to zrozumieć należy poznać podstawy dotyczące metabolizmu tłuszczów. Nadwaga podobnie jak inne problemy zdrowotne jest niczym innym jak zachwianiem równowagi w organizmie. Jej powody mogą być różne: nadmierne spożycie wysokoenergetycznych pokarmów, błędy żywieniowe, niewłaściwa podaż białka w diecie, brak ruchu, rzucenie palenia, zbyt częste kuracje odchudzające, niektóre zaburzenia zdrowotne, itp. Wszystkie one prowadza do niewłaściwej równowagi pomiędzy dwoma procesami zachodzącymi w naszych komórkach tłuszczowych (adipocytach) - lipogenezą i lipolizą.

Co to jest lipogeneza?

Jest to proces tworzenia tłuszczów, prowadzący do odkładania ich w postaci dużych kropli wewnątrz adipocytów i zwiększania ich objętości - czego efektem jest przyrost grubości podskórnej tkanki tłuszczowej. Gdy brakuje miejsca w już obecnych adipocytach, powstają nowe komórki tłuszczowe. Szybki przyrost tkanki tłuszczowej u kobiet bardzo często objawia się w postaci cellulitu. W ten sposób magazynujemy nadmiar energii i przybieramy na wadze. Dlaczego w postaci tłuszczu? Ponieważ ma on dużą gęstość energetyczną - 1 jego gram w procesie spalania daje aż 9 kcal, w porównaniu np. 1g glukozy to tylko 4 kcal. Co ciekawe gdybyśmy magazynowali zbędną energię w postaci węglowodanów to ważylibyśmy o około 50 kilo więcej!!!

Co to jest lipoliza?

To proces spalania trójglicerydów (tłuszczów) wypełniających wnętrza komórek tłuszczowych. Zachodzi on w warunkach deficytu energetycznego (gdy dostarczamy mniej kalorii niż zużywamy) lub gdy potrzebujemy dodatkowej energii (np. podczas wysiłku). Wtedy organizm dzięki działaniu hormonów - głównie adrenaliny i noradrenaliny za pośrednictwem znajdujących się w błonach komórek tłuszczowych receptorów beta-3 pobudza je do intensywnych przemian energetycznych. Spalają się wtedy tłuszcze i uwalnia się energia chemiczna, konieczna do życia i energia cieplna niezbędna do utrzymania stałej temperatury ciala. Podczas spalania tłuszczów zachodzi tzw. termogeneza - proces uwalniania ciepła. Ma on równie istotne znaczenie w kontroli wagi ciała jak sama lipoliza. Całkowicie pozbawione tłuszczu adipocyty ulegają stopniowej degradacji i zanikowi. Skutkiem intensywnej lipolizy i termogenezy jest utrata tłuszczowej masy ciała i redukcja wagi.

Jak skutecznie schudnąć?

Bez względu na to jakie są przyczyny nadwagi, aby schudnąć należy pobudzić swój metabolizm tak aby spalał tłuszcze. Adrenalina i noradrenalina są szczególnie aktywne podczas wysiłki fizycznego, stąd wszelkie programy odchudzające wspomagane aktywnością ruchową odznaczają się wyjątkową skutecznością. Kiedy brakuje ruchu, hormony odpowiedzialne za pobudzanie przemiany materii i lipolizy hamują swoją aktywność, udostępniając miejsca tym odpowiedzialnym za magazynowanie kalorii, aktywującym proces lipogenezy. Gdy lipogeneza przeważa nad lipolizą obrastamy niechcianym tłuszczykiem i tyjemy.

Nie tylko ruch pobudza spalanie tłuszczu!

Naukowcy odkryli że istnieją substancje naturalnie występujące w pożywieniu posiadające właściwości stymulujące przemianę materii i proces rozpadu tłuszczu. Związki takie pomagają pobudzić komórki tłuszczowe do spalania zawartych w nich zapasów oraz wzmagają termogenezę. Są to substancje wspomagające działanie adrenaliny i noradrenaliny w pobudzaniu receptorów na powierzchni komórek tłuszczowych odpowiedzialnych za rozpoczęcie procesu lipolizy (beta-3) jak np. kofeina oraz działające specyficznie wewnątrz komórek - przedłużające i intensyfikujące proces rozpadu tłuszczu i termogenezę.

Czym jest SINETROL®?

To unikalny, wysokoskoncentrowany wyciąg roślinny, zawierający najcenniejsze substancje aktywne zawarte w owocach cytrusowych wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej. Sinetrol® to najwyższej jakości, opatentowany ekstrakt, starannie wyselekcjonowany z owoców pomarańczy, grapefruitów i cytrusów, którego działanie odchudzające zostało potwierdzone badaniem klinicznym. Zawarte w nim bogactwo naturalnych substancji czynnych - aż 60% aktywnych polifenoli odpowiada za jego szczególne właściwości odchudzające. Jedynie w Therm Line Drink znajdziesz Sinetrol®, ekskluzywny składnik, którego skuteczność odchudzajaca została udowodniona naukowo!

Badanie kliniczne z podwójną ślepą próbą udowodniło, że SINETROL®:

Wspomaga utratę wagi (-2,2 kg po 4 tygodniach i -5,2 kg po 12 tygodniach suplementacji 1400 mg SINETROL® WS w porównaniu do grupy stosującej placebo).
Przyspiesza utratę tłuszczowej masy ciała (-5,53% zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie po 4 tygodniach i -15,6% po 12 tygodniach suplementacji 1400 mg SINETROL® WS w porównaniu do grupy stosującej placebo.

Ponadto SINETROL®:

 • Pomaga utrzymać linię i sylwetkę oraz obniżyć BMI (Body Mass Index)
 • Wspomaga degradację lipidów w procesie lipolizy (spalanie tkanki tłuszczowej)
 • Pomaga kontrolować metabolizm tłuszczów

  Co sprawia że Sinetrol® tak efektywnie wspomaga odchudzanie?

  Wspomniane już wcześniej receptory beta-3 w wyniku pobudzenia wydzielają do wnętrza komórki bardzo ważną substancję przekaźnikową - cAMP. Ten swoistego rodzaju łącznik. niczym goniec dostarcza enzymom odpowiedzialnym za spalanie tłuszczów (lipazom) informację o rozpoczęciu pracy, jednocześnie pobudzając je do działania. Sinetrol® działa bardzo specyficznie - mianowicie hamuje enzym odpowiedzialny w komórce tłuszczowej za dezaktywację tego łącznika (PEP - fosfodiesterazę cAMP). Sinetrol® redukuje jego aktywność o blisko 97%, dzięki czemu proces spalania tłuszczu przebiega znacznie intensywniej i dłużej - ulega 6 - krotnemu przyspieszeniu w porównaniu z normalną sytuacją. Sinetrol® przyspiesza więc degradację trójglicerydów, ograniczając rozpad cAMP, w efekcie metabolizm przestawia się na pozyskiwanie energii z tłuszczów zapasowych, prowadząc do ubytku tłuszczowej masy ciała i redukcji wagi.

  Therm Line Drink Thermogenic Formula - to kompleks doskonałych, płynnych składników, pobudzających spalanie tkanki tłuszczowej. To starannie wyselekcjonowane substancje, najwyższej jakości aktywujące lipolizę i przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej z uwolnieniem ciepła w procesie termogenezy. Działanie Sinetrol®u, potwierdzone w badaniu naukowym, wzmacniane jest dodatkowo dzięki pozostałym synergistycznie działającym składnikom:

  Kofeina bezwodna
 • najczystsza forma kofeiny
 • szybko działająca kofeina
 • pobudza układ nerwowy i przemianę materii

  Ekstrakt zielonej herbaty SUNPHENON®
 • usprawniają spalanie komórek tłuszczowych
 • przyspieszają oksydację kw. tłuszczowych
 • intensyfikują termogenezę i ograniczają apetyt
 • wspomagają pracę enzymów odpowiedzialnych za rozpad komórek tłuszczowych
 • bardzo silne antyoksydanty

  L-karnityna
 • transporter kwasów tłuszczowych, niezwykle istotny w końcowym etapie ich spalania
 • przenosi uwolnione kwasy tłuszczowe do miejsc ich ostatecznego spalenia (mitochondrium - komórkowy piec) gdzie podlegają one beta-oksydacji

  L-tyrozyna
 • poprawia nastrój i samopoczucie
 • zapobiega napadom głodu i huśtawce nastrojów
 • poprawia wydolność fizyczną
 • ogranicza apetyt

  Chelat aminokwasowy chromu Albion®
 • najlepiej przyswajalna forma chromu
 • minerał kluczowy dla gospodarki cukrowej organizmu
 • wyrównuje poziom cukru we krwi, zmniejsza jego wahania
 • hamuje apetyt na słodycze

  Witamina B6
 • niezbędna w przemianach energetycznych
 • wspomaga proces uzyskiwania energii z tłuszczu
 • poprawia zdolności kognitywne • Zalecane dzienne dawkowanie:
 • Dz. T.: W celu wspomagania odchudzania pić 2 puszki dziennie, najlepiej 30 minut przed posiłkiem lub treningiem.
 • NT.: W celu wspomagania odchudzania pić 2 puszki dziennie, najlepiej 30 minut przed posiłkiem lub treningiem.  Producent:
  "OLIMP LABORATORIES" Sp. z o.o.
  Nagawczyna 109 c
  39-200 Dębica - PL  Suplement diety:
  Nie może być stosowany jako zamiennik/substytut zróżnicowanej diety.
  Nie przekraczać zalecanego, dziennego spożycia.
  Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie - boku opakowania.
  Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
  Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej.
  Chronić przed światłem.

Uwagi:

Suplement diety / Dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców.
Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia).
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Composition

SKŁADNIKI AKTYWNE:Therm Line® drink
Porcja: 250 ml
Ilość porcji w opakowaniu: 1
Opakowanie: 250 ml
Zawartość:1 porcji(250ml)zaw:% ZDS*
SINETROL® WS(opatentowany ekstrakt owoców czerwonych pomarańczy, grejpfruta cytrusów standaryzowany na 60% polifenoli 10% flawanonów)700 mg
Ekstrakt zielonej herbaty SUNPHENON®(min. 30% polifenoli i 15% katechin)100 mg
Kofeina (pochodząca z Sinetrolu i bezwodna)80 mg
L-karnityna500 mg
L-tyrozyna 100 mg
Chelat aminokwasowy chromu ALBION® Chelavite®2 mg
w tym:chrom50 μg
Witamina B62mg
Wartość energetyczna 4,18kJ/ 1kcal
białko0,2 g
węglowodany0g
tłuszcz0g
w tym: nasycone kwasy tłuszczowe0g
błonnik pokarmowy0g
sód0g
ekstrakt owoców cytrusowych SINETROL®(60% polifenoli, 10% flawanonów)280mg
L-karnityna200mg
ekstrakt zielonej herbaty SUNPHENON®(min. 30% polifenoli i 15% katechin)40mg
L-tyrozyna40mg
kofeina32mg
chelat aminokwasowy chromu ALBION®0,8mg
w tym: chrom20μg
witamina B60,8mg
* % Zalecanego dziennego spożycia

Other sizes

Bestsellers (Więcej produktów)