FREE INTERNATIONAL DELIVERY FOR ORDERS OVER 1000 PLN!

Olimp Chela-Mag B6 Skurcz - 60 kaps.

Olimp Chela-Mag B6 Skurcz - 60 kaps. View larger

Olimp Chela-Mag B6 Skurcz - 60 kaps.

24,95 PLN
Marka Olimp
Form Capsules
Opakowanie 60 kaps.

This product is no longer in stock

Dostawa już od 10,99 PLN

Sprawdź koszty wysyłki

Gratisy do każdego zamówienia

Zobacz jaki prezent możesz wybrać

Other variants:

Description

Description

 • HIGH QUALITY MAGNESIUM
 • THE RAPID ABSORPTION
 • SOLID DOSE
 • ELIMINATE UNCONTROLLED SHRINKING ITD.

Chela-Mag B6 shrinkage - contains a highly absorbable form of magnesium - in the form of amino acid chelate ALBION (bisglycinate magnesium), a highly absorbable form of potassium (potassium citrate) and vitamin B6, preferably affecting the normal contractility of the muscles, nervous system and cardiovascular system.

How potassium and magnesium affect the functioning of muscles and the nervous system?
Potassium is involved in the flow of information between nerve cells, affecting the smooth functioning of the nervous system, and along with magnesium is involved in neuromuscular excitability. In contrast, vitamin B6 is essential for the metabolism of magnesium and promotes its absorption. The correct concentration of potassium ions and magnesium determines the efficient process of contraction and relaxation of muscles, so that the correct working of the muscular system. These minerals are also essential for the synthesis of proteins involved in carbohydrate metabolism and energy metabolism to provide energy to the tissues and cells, which is particularly important for organs and systems working intensively, such as the brain and muscles.

Why magnesium and potassium are so important to our cardiovascular system?
According to the survey, adequate intake of magnesium and potassium may lead to a reduction in blood pressure. The mechanism of antihypertensive (blood pressure lowering) action of potassium due m. In. from increased sodium excretion by the kidneys. Magnesium in turn vasodilatory by affecting the muscle membrane, so that favors reducing blood pressure. In addition, potassium and magnesium are preferably elements that affect the heart. They are in fact essential for the proper signaling cells to the heart muscle which affects the steady rhythm of the heart.

Why should I take care of an adequate supply of magnesium and potassium?
Insufficient intake of minerals may cause electrolyte imbalance. They concern usually several ions. Due to the location of the intracellular potassium and magnesium reduced level of one of them usually associated with low levels of the other. Too low intake of both of these elements can lead to muscle weakness and reduce muscle tension, muscle spasms, disorders of the nervous system, abnormal myocardial function (arrhythmias) and disturbances of acid-base and water-electrolyte.

The recommended daily dosage: 1 capsule 1-2 times a day after meals or otherwise after consultation with your doctor. Do not exceed the recommended daily servings for consumption during the day.

Uwagi:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Composition

Composition

SKŁADNIKI AKTYWNE:Chela-mag B6 Skurcz
Porcja: 1 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 60
Opakowanie: 60 kaps.
Zawartość:w porcji (1kaps.)zaw:% RWS
Chelat aminokwasowy magnezu Albion® 420 mg
w tym:
Magnez 75mg 20%*
Potas150mg 7,5%
Witamina B6 0,7mg 50%*
* % Referencyjna wartość spożycia
Opinie (42)
Ocena

Regularne stosowanie tego preparatu sprawiło, że skurcze które mnie męczyły najpierw się zredukowały (pierwszy tydzień) a później całkowicie ustąpiły (po niespełna 2 tygodniach)

 • 01/05/2018
Ocena

Stosowałam wcześniej mleczan magnezu, ale nie przyniósł efektów. O chelacie dowiedziałam się z artykułu, według którego jest on najlepiej przyswajalną formą magnezu. Sprawdziło się to u mnie na szczęście - dzięki temu suplementowi szybko pozbyłam się skurczów.

 • 01/05/2018
Ocena

Polecam zastosować ten preparat jeżeli męczą Cię uporczywe skurcze łydek - w moim przypadku okazał się szybko eliminować te dolegliwości. Kapsułki bardzo łatwe do połknięcia.

 • 12/24/2017
Ocena

Regularne treningi, spora ilość kawy i braki w diecie spowodowały u mnie niedobór magnezu. Z tym preparatem na szczęście szybko sobie z nim poradziłem i pozbyłem się objawów

 • 12/24/2017
Ocena

Chelat magnezu zadziałał na mnie najlepiej. Stosowałem przedtem dwa inne preparaty z czego jeden był nieskuteczny a drugi podrażnił mi żołądek. Ten nie ma skutków ubocznych, a jeżeli chodzi o działanie, to pojawiło się bardzo szybko i już po kilku dniach byłem wolny od dolegliwości

 • 12/24/2017
Ocena

Ogromna dawka magnezu w najlepiej przyswajalnej formie - mój numer jeden w profilaktyce niedoboru. Dzięki niemu unikam potreningowych skurczów mięśni i dużo lepiej się dzięki temu regeneruje

 • 12/24/2017
Ocena

Stosowałem wcześniej inny preparat, z mleczanem magnezu, ale nie był skuteczny. Temu wystarczył zaledwie tydzień, żeby wyeliminować skurcze i drżenie powiek. Polecam!!

 • 12/24/2017
Ocena

To kolejny z suplementów z Olimpu który stosuje i na którym się nie zawiodłem. Przyswajalność świetna i dzięki temu błyskawicznie udało mi się uporać z objawami niedoboru.

 • 12/24/2017
Ocena

Godny polecenia preparat - bardzo skutecznie radzi sobie ze skurczami i innymi objawami niedoboru magnezu. Przyswajalność na najwyższym poziomie

 • 12/24/2017
Ocena

Na moje problemy częstych skurczów stosowałem już wiele produktów. Żaden tak dobrze nie działał jak Chela-Mag B6 Skurcz. Nieporównywalnie produkt ten wygrywa. W ciągu kilku tygodni regularnego stosowania pomógł mi w walce ze skurczami.

 • 12/08/2017
Ocena

Produkt, który w niespełna miesiąc wyrównał u mnie niedobór magnezu a z nim wszystkie niepożądane objawy niedoboru. Dodatkowo nie powoduje bóli żołądka jak miałam przy stosowaniu np. Magne B6. Chela0Mag B6 Skurcz to chyba jedyny taki produkt na rynku, który jest tak dobrze przyswajalny a przez to jego działanie jest efektywne.

 • 11/28/2017
Ocena

Trenowałam biegi długodystansowe ale musiałam z nich zrezygnować, ponieważ często doprowadzały mnie do strasznych skurczy łydek. Póżniej zaczęłam stosować Chela-Mag B6 i mogłam wrócić do biegów. Już nie mam problemu ze skurczami. Chela-Mag B6 pomógł mi bardzo szybko wrócić do normy i co najważniejsze nie powoduje żadnych efektów ubocznych.

 • 11/28/2017
Ocena

Trenowałam biegi długodystansowe ale musiałam z nich zrezygnować, ponieważ często doprowadzały mnie do strasznych skurczy łydek. Póżniej zaczęłam stosować Chela-Mag B6 i mogłam wrócić do biegów. Już nie mam problemu ze skurczami. Chela-Mag B6 pomógł mi bardzo szybko wrócić do normy i co najważniejsze nie powoduje żadnych efektów ubocznych.

 • 11/28/2017
Ocena

Chela-Mag B6 Skurcz pomógł mi w bardzo ważnym dla mnie okresie. Picie dużej ilości kawy, która wypłukiwała magnez z organizmu spowodowała drżenie powieki oraz skurcze nóg, zwiększone odczucie zmęczenia. Magnez pomógł mi natychmiastowo uzupełnić niedobór magnezu i wszystkie objawy zniknęły. Jestem pozytywnie zaskoczony skutecznością tego produktu i pozytywnym oddziaływaniem na organizm.

 • 11/28/2017
Ocena

Zwiększyłem intensywność treningów (biegowych) przez co zaczęły mnie łapać skurcze, które przeszkadzały w regeneracji. Dodanie do suplementacji tego preparatu szybko rozwiązało ten problem.

 • 10/29/2017
Ocena

Jestem bardzo zadowolona z tego suplementu. Kilka tygodni wystarczyło, żeby całkowicie pozbyć się mojego nocnego koszmaru - skurczów mięśni, które męczyły mnie od kilku miesięcy.

 • 10/29/2017
Ocena

W ciąży zaczęły mnie łapać skurcze łydek. Ból pozostawał czasem na cały dzień- szczególnie jeżeli nie udało się rozciągnąć ich od razu. Ten preparat pozwolił mi szybko się od nich uwolnić.

 • 10/29/2017
Ocena

Bardzo dobrze przyswajalna postać magnezu. Kilka innych stosowanych przeze mnie preparatów nie dało takiego efektu pomimo stosowania kilka razy dziennie. Zdecydowanie polecam.

 • 10/29/2017
Ocena

Wcześniejszy suplement z magnezem zamiast mi pomóc spowodował podrażnienia żołądka. W przypadku tego preparatu nie ma żadnych problemów ze skutkami ubocznymi, a niedobór udało się szybko uzupełnić.

 • 10/29/2017
Ocena

Stosowałem kilka preparatów z magnezem, ale żaden nie dał takich efektów jak chela-mag. Już po 2 tygodniach objawy niedoboru udało się całkowicie wyeliminować

 • 10/29/2017
Ocena

Zdecydowanie najlepszy magnez jaki używałem do tej pory. W przeciągu tygodnia uporał się z okropnymi skurczami mięśni. Chela-Mag B6 Skurcz polecili mi znajomi, którzy również tak jak ja trenują. Bardzo polecam wszystkim, którzy cierpią na podobny problem.

 • 10/14/2017
Ocena

Chela-Mag B6 Skurcz jest produktem fenomenalnym! Daje natychmiastowe efekty- skurcze bardzo szybko przechodzą oraz przestałem czuć ciągłą senność, zmęczenie.

 • 10/12/2017
Ocena

TRENINGI I SKURCZE
Zasięgnąłem po Chela-Mag B6 Skurcz, kiedy zacząłem przygotowywać się do maratonu. Już na początku treningów zaczęły łapać mnie skurczenie nie do wytrzymania. Na szczęście dzięki temu magnezowi szybko uporałem się z problemem :)

 • 10/12/2017
Ocena

Serdecznie polecam wszystkim ten suplement. Chela-Mag B6 Skurcz jest najlepszym produktem na rynku. Dzięki wysoce przyswajalnej postaci magnezu i potasu, skurcze mięśni ustąpiły bardzo szybko. Do tego mam pewność, że duże ilości kawy, które piję nie stanowią żadnego problemu bo produkt ten od razu nadrabia niedobory magnezu.

 • 10/12/2017
Ocena

Oprócz tego, że jest bardzo skuteczne ogromnym plusem jest to, że nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Polecam!

 • 10/11/2017
Ocena

Idealne rozwiązanie w przypadku skurczów mięśni. Mnie uwolnił od skurczów łydek które nie pozwalały mi normalnie spać.

 • 10/11/2017
Ocena

Jak najbardziej 5 gwiazdek. Skuteczny w walce z niedoborem magnezu i nie powodujący żadnych skutków ubocznych preparat.

 • 10/11/2017
Ocena

To najlepszy suplement z magnezem jaki stosowałam. Jedna kapsułka do połknięcia i przy regularnym stosowaniu bardzo szybka eliminacja niedoboru magnezu.

 • 10/11/2017
Ocena

Ten preparat z magnezem okazał się pierwszym który nie drażni żołądka i nie powoduje bólu brzucha. Dzięki temu mogłam go stosować regularne i pozbyłam się niedoboru

 • 10/11/2017
Ocena

Skurcze przeszkadzały mi w regeneracji potreningowej szczególnie mięśni nóg. Regularne stosowanie tego preparatu pozwoliło je wyeliminować bardzo szybko, godny zaufania preparat.

 • 10/11/2017
Ocena

Stosowałam wcześniej dwa inne suplementy z magnezem ale bez skutku. Po zastosowaniu tego preparatu już po kilku dniach poczułam poprawę, a teraz nie mam już dolegliwości. Zdecydowanie polecam

 • 10/11/2017
Ocena

Jeżeli kiedykolwiek złapał Cię skurcz mięśnia w nocy to masz świadomość z jakim bólem się to wiąże. Takie skurcze zdarzały mi się często. Ten suplement pozwolił mi się od nich uwolnić, także polecam !

 • 10/11/2017
Ocena

Skurcze zdarzały mi się bardzo często, a teraz już nie mam z nimi problemu. Ten preparat uporał się z tym problemem w zaledwie 2 tygodnie. Dzięki niemu mogę normalnie spać. Polecam

 • 10/11/2017
Ocena

Najwyższa ocena z jednego prostego względu - ten preparat w odróżnieniu od innych w 100% spełnił swoją rolę i wyeliminował skurcze.

 • 10/11/2017
Ocena

Chelat jest zdecydowanie najlepiej przyswajalną formą magnezu. Szybko mi pomógł wyrównać niedobór, a do tego nie powodował żadnych skutków ubocznych

 • 10/03/2017
Ocena

Przygotowywałem się do zawodów i zaczęły mnie potworne skurcze po treningach łapać. Już myślałem, że nie wystartuje, ale szczęśliwie trafiłem na ten preparat, dzięki czemu szybko się ich pozbyłem

 • 10/03/2017
Ocena

Jestem zaskoczona, jak szybko dzięki temu suplementowi pozbyłam się skurczów. Stosowałam inny suplement przez kilka tygodni bez żadnych efektów, a teraz pojawiły się błyskawicznie

 • 10/03/2017
Ocena

Skurcze do niedawna były moim nocnym koszmarem. Ból po takim skurczu utrzymywał się czasem cały dzień. Ten preparat na szczęście szybko mnie od nich uwolnił, także polecam

 • 10/03/2017
Ocena

Stosowałam kilka preparatów a jeden z nich musiałam łykać kilka razy dziennie, pomimo tego żaden nie usunął objawów niedoboru całkowicie. Żaden, oprócz tego - już w 3 tygodnie sobie z nimi poradził

 • 10/03/2017
Ocena

Chela-Mag B6 Skurcz

Najlepszy na skurcze. Stosuje regularnie i na prawde pomaga!

 • 06/15/2016
Ocena

B6 na skurcz

Bardzo dobrze i skutecznie wchłania się po zażyciu. Dla mnie niewielkim minusem jest jednak wielkość kapsułki, która jest mi trudno przełknąć. Najważniejsze jest działanie, które można zauważyć. Drganie mięśni jest mniejsze i w końcu ustaje.

 • 12/09/2015
Ocena

Naprawdę działa!

Od dłuższego czasu miałem problemy ze skurczami, które łapały mnie podczas treningu. Chela-Mag B6 rozwiązał moje problemy więc jest to suplement, który po prostu działa. Opakowanie jest duże więc wystarcza na długi czas. Pod względem finansowym również mi odpowiada. Wspomaga również funkcjonowanie układu naczyniowego, co zmniejsza również dolegliwości sercowe.

 • 11/05/2015
Podobne produkty

Other sizes

Szybki kontakt:

Infolinia
(32) 308 00 02
Porady na email
porady@bodypak.pl
Czat Online
Rozpocznij rozmowę
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść