12%OFF  CODE: 12MINUT

Recenzja suplementu marki Sport Definition – Sleep Aid

Recenzja suplementu marki Sport Definition – Sleep Aid

Sleep Aid to nic innego, jak suplement niezbędny szczególnie tym, którzy borykają się z problemami ze snem, z wyciszeniem, uzyskaniem optymalnej jakości snu jak i dla chcących poprawić ogólną jego jakość. Problemy ze snem dość często sygnalizują sportowcy jak i amatorzy, którzy swoje treningi odbywają w późnych godzinach popołudniowych, często kilka godzin przed momentem na wyciszenie i sen. Wszyscy doskonale wiemy, jak ważny jest sen oraz jego higiena. Istotnym aspektem jest regeneracja nocna, która przy problemach z uzyskaniem właściwego rytmu dobowego (zasypiania) nie jest w pełni możliwa, co dalej przedkłada się na gorsze osiągnięcia sportowe i słabszą witalność organizmu.

Preparat składa się ze sporem dawki GABA (kwasu gamma-aminomasłowego) o czym można przeczytać tutaj, melatoniny w optymalnej dawce 1 mg (warto zauważyć iż jest to rekomendowana dawka minimalna, więcej o melatoninie tutaj, na dodatek w skład wchodzi również wapń, cynk, magnezwitamina B6 oraz zyskująca coraz większą popularność ashwagandha.

Sleep Aid składa się z najlepszych składników, dzięki którym problemy ze snem nie będą więcej spędzać (dosłownie) snu z powiek. Zaletą produktu są wygodne w dozowaniu kapsułki, które należy dozować wg zaleceń producenta. Wszelkie zalety produktu należy rozpatrywać na przestrzeni 3-4 tygodni od wdrożenia stałej suplementacji. Wówczas efekty będą zmaksymalizowane. Jednakże, już po kilku dniach bezsenność, problemy z regeneracją czy wybudzanie nocne nie powinny być problemem. Sleep Aid gwarantuje wsparcie organizmu poprzez poprawę jakości snu, łatwiejsze zasypianie, zwiększoną regenerację i uzyskanie spokojnego snu.

Sylwia Pietrzak

PROMOTORKA BODYPAK. Przygodę ze sportem zaczęła od najmłodszych lat w sekcji lekkiej atletyki i sportów grupowych (siatkówka). Zasilała sekcje lekkoatletyczne (krótkie dystanse, sztafeta) od szkoły podstawowej aż po okres studiów (Zawisza Bydgoszcz). W międzyczasie poświęcała czas Kobiecej Drużynie Pożarniczej (Kruszwica), przez kilka lat startując w zawodach strażackich (zawsze "na tarczy") oraz taniec nowoczesny i towarzyszki. Już na studiach rozpoczęła zaznajamianie się ze sportami siłowymi w lokalnej fordońskiej siłowni. Przygoda ta trwa od grudnia 2015 aż do dzisiaj. Jest czynnym zawodnikiem PZKFiTS kategorii bikini fitness od 2017 do 2018 roku. Finalistka zawodów sportowych (m.in. Mistrzostwa Pomorza i Kujaw, Puchar Bałtyku, Ogólnopolskie Zawody w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski ) - zawsze w obrębie podium. Idąc drogą samokształcenia i rozwoju merytorycznego - w 2019 ukończyła certyfikowany kurs trenera personalnego i instruktora siłowni, rozpoczynając walkę z podopiecznymi "o lepszych siebie" jako trener i doradca żywieniowy. Co więcej, stały bywalec siłowni STEP ONE Bydgoszcz. Od 2018 roku #teambodypak. Prywatnie - magister inżynier Wydziału Budownictwa i urzędnik administracji publicznej w zakresie dróg. Od 10 lat - bydgoszczanka. Prócz siłowni (która zajmuje lwią część życia) czas poświęca na poszerzanie wiedzy z zakresu dietetyki, gotowania, udoskonalania przepisów, układaniu planów żywieniowych oraz... puzzli :) Nie wyklucza powrotu na scenę PZKFiTS.

regulations
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Why is it worth trusting us?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Express shipping
SSL secure shopping SSL secure shopping
Freebies with every order Freebies with every order
Attractive loyalty program Attractive loyalty program
Follow us on Instagram #bodypak