Recenzja BioTech Protein Gusto - Katarzyna

Recenzja produktów BioTechUSA serii Protein Gusto

Przygotowała: Katarzyna


Zacznę od tego, że fanką gotowych produktów nie jestem. Są dla mnie ewentualnością, spowodowaną brakiem czasu na przygotowanie własnego posiłku. Nie mogę więc ocenić produktów wystarczająco obiektywnie; patrzyłam na nie przez pryzmat tego, co sama ugotuję, a wiadomo, że tego nie można porównywać (heh, skromność – siedzi się w garach, to się ma).

Protein Gusto Pancake

SMAK: 4/5
Jak na gotowy produkt, smak jest naprawdę niezły. Polecam z jakimiś dodatkami, tudzież powidłami jabłkowymi bez cukru, czy syropem zero kalorii. Jeśli zamienicie wodę na mleko, smak również będzie lepszy – polecam dolać trochę więcej, niż pisze w przepisie. Nie wiem, czy to moje upośledzone kubki smakowe, czy słodkość odżywki trochę za bardzo się przebija. A z ciekawostek… Dałam spróbować koleżance, zupełnie nie siedzącej w klimacie siłowni, dużych ilości białka i… spytała o przepis, wcześniej chwaląc produkt. Chciałabym powiedzieć, że to zasługa mojej cudownej polewy, ale jakoś mało prawdopodobne ;)

MAKRO: 5/5

Jak widać na załączonym powyżej obrazku – lepiej być nie mogło, naprawdę. Jeśli jesteś na redukcji i szukasz czegoś sycącego, z dużą ilością białka i małą ilością węglowodanów, dobrym smakiem – jesteś w dobrym miejscu.


CZAS PRZYRZĄDZENIA: 5/5

Czas…? Jaki czas? Zważyć, zmieszać, wylać – to chyba nawet nie 5 minut. Zrobienie zdjęcia poniżej zajęło mi więcej.PROTEIN GUSTO OMELET

SMAK: 3,5/5

Jestem osobą, która toleruje tylko słodkie produkty. Wszystkie okropne słodziki, niszczące zdrowie fizyczne i psychiczne, życie rodzinne i ogródek sąsiadów są mi naprawdę bliskie. Nawet jeśli w akcie zgonu napiszą mi „umarła na colę zero”, w piekle wypiję jeszcze jedną. To stąd taka, a nie inna ocena. Nie jestem przekonana do omletów. Nie potrafię się przekonać, a jednak ten produkt pozwolił mi zrobić krok w przód. Pudełko zużyłam, więc nie mam prawa powiedzieć złego słowa – ocena jest winą tylko i wyłącznie mojego, bardzo wybrednego zresztą, gustu smakowego i nienawiści do wytrawnych produktów od kołyski. Omlet ma jakby lekko serowy, dobry posmak i piękny zapach. Gdyby tylko nie był omletem!

MAKRO: 5/5

24g białka na porcję? Ale to omlet…? Dobra, dawaj.


CZAS PRZYRZĄDZENIA: 5/5

Zajmuje mi to tyle, ile narzekanie na zbliżające się cardio. Mniej-więcej 5-10 minut.PODSUMOWANIE

Produkty zdecydowanie przeszły moje oczekiwania – spodziewałam się zapachu i posmaku chemii, a dostałam naturalne, choć nie idealne produkty. Nie mogę ich porównywać do domowych wypieków tak samo jak nie mogę ich porównać do innych gotowych produktów. Są po prostu jedyne w swoim rodzaju i trzeba ich spróbować, cieszyć się krótkim czasem przygotowania i niebiańskim makro. Bardzo dziękuję za możliwość spróbowania ich i ocenienia!


Recenzenci BODYPAK

Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść