SALE NIGHT 15% OFF Code: TOTAL15

Recenzja 6PAK Nutrition PUMP PAK

Mam przyjemność testować produkt firmy 6PAK NUTRITION – PUMP PAK. Tak jak nazwa sugeruję, ma on za zadanie dosłownie pompować nasze mięśnie na treningu. Każdy trenujący na siłowni, doskonale zna to uczucie i najchętniej chciałby aby treningowa pompa utrzymywała się przez cały trening, a nawet po. Przyznam szczerze, że już po ujrzeniu opakowania z wielkim napisem PUMP, poczułem napięcie mięśni :) Ale do rzeczy. Ów pompa ma poprawić oczywiście przepływ krwi w żyłach, dzięki czemu poprawi się bilans azotowy w organizmie i składniki odżywcze będą sprawniej trafiać w miejsce docelowe, czyli mięśnie.

ZDJĘCIE PRODUKTU

Najpopularniejszym suplementem jest oczywiście arginina, a co znajduję się w składzie PUMP’a?
Muszę przyznać, iż mieszanka jest bardzo bogata. W składzie znajduję się wspomniana arginina i to w dwóch formach, AKG i HCL. Dzięki temu mamy zarówno szybki jak i długotrwały efekt „pompy”. Dodatkiem jest tutaj jabłczan cytruliny, która również przyczynia się do bilansu azotowego, jak i tauryny, która zwiększa m.in. transport składników, wytrzymałość na treningu, jak i zdrowotnie na nasze serce. Opóźnia zmęczenie wraz z witaminą B6, która również znajduję się w produkcie.
Mieszanka wydaje się być wręcz idealna przed treningiem zarówno na siłowni jak i na trening tlenowy.

ZDJĘCIE SKŁADU

Po otwarciu puszki da się odczuć po zapachu jej smak, ja akurat testowałem ananasowy, który równie muszę przyznać, iż jest bardzo smaczny. Proszek jest sypki, bez grudek, bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie. Tak naprawdę nie potrzeba nawet shakera, wystarczy wsypać do szklanki i pomieszać łyżeczką!
Już po 15-20 minutach da się zauważyć większe żyły na przedramieniu.
Jeśli chodzi o trening. Bardzo zauważalna pompa na treningu i to przy jednej miarce, aczkolwiek wydaje mi się, iż jest to sprawa indywidualna i kwestia doboru porcji do wagi ciała. Żadnych reakcji alergicznych, zaczerwienienia twarzy itp. Trening siłowy trwał 45 minut i przez cały czas czułem rozrywające mięśnie. Efekt utrzymywał się do 30 minut po treningu.

Moja ocena:
Smak 5/5
Rozpuszczalność 5/5
Pompa 4/5
Skład 5/5

Szczerze mogę polecić. Połączenie składników argininy, cytruliny, tauryny oraz witaminy B6, to jest po prostu strzał w 10!

Autor: Adrian Osiecki

Adrian Osiecki

Dietetyk sportowy

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Sport Definition PumpKick - 450g
99,00 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Pump PAK - 320g
49,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść