PROTEINS 15% OFF Code: BIALKO15

Recenzja Biotech Black Blood Kuba

Autor: Kuba Wójcik

Zdjęcia: Kuba Wójcik

1. Pierwsze podejście

"Przedtreningówke Black Blood miałem okazje testować podczas treningu bicepsów. 10 min po wypiciu było odczuwalne mocne pobudzenie, mrowienie na ustach po beta-alaninie, także podczas treningu była mocno odczuwalna pompa i motywacja. Po 5 ćwiczeniach nie umiałem już zginać bicepsa bo był tak spompowany, moja ocena dla tej przedtreningówki to 8/10 robi robote także można ją spokojnie polecić".

2. Drugie podejście

"Miałem słabszy dzień- musiałem sięgnąć po przedtreningówkę i wziąłem Black Blooda 15 min przed treningiem, po 10 minutach już poczułem pobudzenie a beta-alanine było czuć na ustach od chwili wypicia. Miałem taką motywacje że musiałem iść i po prostu coś robić! Myślałem ze w ten dzień będzie dość słaby trening, a jak wszedłem na siłownie to już nikt nie umiał mnie zatrzymać!!! Na początek 10 min biegu na rozgrzewkę= zero zmęczenia. Potem bardzo mocno siłowo barki aż 8 ćwiczeń i triceps 6 ćwiczeń mocno siłowo, czułem się świetnie, a był to jeden z cięższych treningów!!! Po 2 godzinach na treningu musiałem jeszcze iść na bieżnie, na 30 min, podczas cardio to samo- zero senności i mega pobudzenie. Razem spędziłem 3h na siłowni i stwierdzam, że Black Blood zrobił w ten dzień mega robotę."

PODSUMOWANIE:

Rekomendacja: 4

Rozpuszczalność: 4

Smak: 4

Pobudzenie: 4

Pompa: 4

Recenzenci BODYPAK

Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

IHS Double Impact 2.0 - 280g
99,00 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Light Whey Probiotics - 700g
46,90 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść