15% OFF CODE: SAVE15

Sport Definition Sleep AID

Jak określić ten suplement jednym słowem? Matrix!

Otwieram pudełko, łykam 3 tabsy i jak zwykle kładę się spać, nie oczekując niczego nadzwyczajnego od suplementu typu ZMA.
Od zawsze miałem małe problemy z zasypianiem, także zaczynam się kręcić, lewa strona, prawa strona, prawa, lewa... aaaaaaaaaaaaa! Mija kilka minut... Yyyy, cóż to za uczucie? W jednej chwili następuję zmiana nastroju, jakiś dziwny, ciężki do opisania stan... ale za to jaki przyjemny! Matrix? :) Bardziej "Gabix" (GABA) "Melatonix" (Melatonina) Po około 15min następuje maksymalne wyluzowanie, totalnie błogi stan a po nim bardzo przyjemny sen.


Sleep AID stosuję od 2 tygodni. W zależności od tego jak się czuję, zażywam 3 - 4 - 5 tabletek. Dlaczego tak? Jeżeli jestem mega pobudzony, 5 tabletek "składa" mnie do snu jak małe dziecko. W normalnych okolicznościach, 3 tabletki skutecznie pomagają zasnąć.

Warto również wspomnieć o tym, że Sleep AID znacząco poprawia naszą regenerację i podnosi poziom testosteronu, finalnie budzimy się wypoczęci i zregenerowani po ciężkich treningach. Forma produktu to kapsułki, bardzo łatwe do przełknięcia.


Jest to jeden z nielicznych suplementów, po którym widać tak na prawdę natychmiastowe i skuteczne działanie. Jest jedno małe ALE - ten stan jest tak przyjemny, że może uzależnić! Oczywiście piszę to z uśmiechem na twarzy :) Sleep AID na pewno na stałe zagości na mojej liście podstawowej suplementacji. Z szczerym sumieniem polecam go wszystkim, na pewno się nie zawiedziecie!

Sleep AID = Regeneracja. Odprężenie. Błogi sen = Matrix

Piotr Wojciechowski

Promotor Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

7Nutrition ZMB + GMC - 90 kaps.
39,99 PLN
Zobacz produkt
Sport Definition SLEEP AID - 120 tabl.
39,00 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść