Trening

27-07-2017

Pokaż mi Progres - Piotr Pita Wojciechowski - droga do debiutów 27.07.2017

Za chwilę dobiega końca 7 tydzień redukcji. Lekkie wahania nastroju i więcej drażliwych momentów :) Jest ciężej, ale satysfakcja jaką dają mi treningi sprawia, że za chwilę o tym zapominam.


SYLWETKA.
Dodaje aktualne zdjęcia - abyście mogli zobaczyć postępy :)
Jest na pewno dużo mniej fatu. Skosy zaczęły ładnie wychodzić na zewnątrz - nawet nie wiedziałem, że takie mam (haha). Ciało robi się co raz bardziej estetyczne. Zauważalna jest również wzmożona waskularyzacja - czyli widoczność żyłek, co spowodowane jest ujemnym bilansem kalorycznym jak i suplementami.


Do zawodów zostało równe 6 tygodni. Jeżeli chodzi o dietę - w chwili obecnej stosuje rotację węglowodanami - wysokie/średnie/niskie - co w moim przypadku odpowiada: 300g ryżu/250g ryżu/200g ryżu - na dzień. Jeżeli chodzi o białko, zostało na podobnym pułapie, czyli 250-280g. Tłuszcz 50g.
Co dziwne - nie specjalnie męczy mnie głód, bardziej ciągnie mnie do słodkiego. W takich momentach ratuje się sosami 0kcal, czy też pełnym posiłkiem - czyli omletem z dodatkiem sosu. Na zachętę wklejam wam zdjęcia jak wyglądają niektóre z takich dań :) ... i powiem wam szczerze - smakowo są o stokroć lepsze od słodyczy, nie wspominając już o wartościach odżywczych takiego posiłku. Makro? Białko 50g. Tłuszcz 8g. Węgle 2g.


(Ten przekładaniec który wygląda jak ciasto - TAK, to też OMLET!)


Dobra.... Dalsze przyjemności, chociaż wymagające większego wysiłku czyli TRENING!
5x w tyg - na siłowni. Plus 3-4 razy w tyg cardio mieszane z interwałami.
Zbyt wielkich zmian tutaj nie zrobiłem (czyli 3x trening siłowy oraz 2x hipertoficzny) - oprócz intensywności, bo ta na pewno jest większa. Trenuje całe ciało w zasadzie 2x w tyg. Ale priorytet kładę na barki, żeby je ładniej zaokrąglić.


SUPLEMENTACJA - w ostatniej prostej, będą mi towarzyszyć...
Tym razem bardziej ZIELONE BARWY. Czyli SportDefinition!


Rozpiska:
Sport Definition That's the whey ISOLATE,
Sport Deinition BCAA PRO DEFINITION - prawdziwy gigant jeżeli chodzi o skład,
Universal Animal Cuts,
Swanson Full Spectrum (Tumeric, Astragalus, Gotu Kola) - który dba o moje lepsze samopoczucie,
Sosy 0kcal z SportDefinition - PYCHAAAAAA!
Kompleks witamin LifePak z 6PAKA,
Sport Definition PUMP 5250MG, który na redukcji doskonale nabija moje mięśnie, a sylwetka jest o wiele bardziej pełna i twarda.
Sport Definition Sleep AID - CZEKAM AŻ WRÓCI DO SKLEPUUU! Skończył mi się, a od chwili kiedy zacząłem go używać, mój sen i regeneracja - weszły na totalnie inny LEVEL! Chociaż cenowo jest dość tani, to dla mnie pozostaje na prawdę wartościowym produktem. Uwierzcie mi na słowo. Zachęcam do przeczytania mojej recenzji SleepAID. Niby zwykłe ZMA a rozpisałem się o nim najwięcej, bo go kocham! (haha).
Magnez - dodatkowe porcje w postaci leku.

Dzisiejszy wpis krótki ale bardziej przyjemny - na pewno dla oka :)
W następnym tygodniu więcej zmian, więc bardziej się rozpiszę. PIONA!

Zapraszam do śledzenia moich postępów na Insagramie: pokazmiprogres

Piotr Wojciechowski

Promotor Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Swanson Full Spectrum Goji Berry [Wolfberry] 500mg - 60 kaps.
22,43 PLN
Zobacz produkt
Sport Definition SLEEP AID - 120 tabl.
39,00 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition LIFE PAK - 180g
19,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść