15% OFF CODE: SAVE15
Trening

10-08-2017

Pokaż mi Progres - Piotr Pita Wojciechowski - droga do debiutów 10.08.2017

Kolejny wpis... Mniej przyjemny, bo... w odniesieniu do ostatniego, gdzie pisałem o ciągłej motywacji samego siebie i dążeniu do celu... Czasem pojawiają się problemy na które nie mamy wpływu.

... i tak się stało u mnie. Uwierzycie w to, że zwykłe "ogolenie paszki" (haha) - może doprowadzić do wielu problemów? ... Stawiając wielki znak zapytania zaledwie 5 tygodni przed zawodami? Też w to nie wierzyłem.

Ale, otóż to. MOŻE.

Zapalenie mieszka włosowego = ograniczone możliwości poruszania ręką i ciągły ból.
Lekkie zacięcie - włosek wrasta w skórę i BĘC. POZAMIATANE! Możliwości?

Chirurgiczne nacięcie i wyczyszczenie rany lub antybiotyki które nie do końca pomagają.
Biorąc pod uwagę jak mało czasu zostało, postanowiłem wybrać to drugie i jeszcze mocniej osłabić - już osłabiony organizm na redukcji. Było ciężko - będzie jeszcze ciężej - ŻYCIE!

NIE REZYGNUJE! IDĘ DALEJ! Chociaż konsekwencje będą takie, że zapalenie się pogłębi i z każdym dniem, będzie coraz mocniej utrudniało treningi. Fajnie nie? :P Ale kto powiedział, że będzie łatwo :)

Anegdotka dodana dla wszystkich którzy są na redukcji i czują zmęczenie - czy coś w tym stylu. Uwierzcie - z tej perspektywy, z tym aktualnym problemem - pokochałbym wszystkie małe lub większe wahania nastroju czy trudności - towarzyszące na redukcji :) SŁOWO! Także pamiętajcie - zawsze może być gorzej! Dlatego zawsze - BANAN NA TWARZY!

Co do treningów - 4 dni OFF. Z nadzieją, że obrzęk ustanie. W tym czasie same cardio - ale 2x dziennie po 45min. Na czczo i wieczorem. Daje sobie jeszcze dwa dni i co by się nie działo, wracam na salę treningową.

Także w kwestii trenowania - żadnych nowości. Oprócz tego, że jeżeli chodzi o cardio/interwały - zostaje już tylko to pierwsze i to na wolnych obrotach, aby nie palić mięśni, bo tkanka tłuszczowa jest już na dość niskim poziomie.

SUPLEMENTACJA:
Bez zmian. Wszystkie suplementy z wcześniejszego zestawienia.
Jeżeli chodzi o białko zostały już tylko izolaty - 6PAK Whey Isolate i SportDefinition That's The Whey ISOLATE. Do sklepu wrócił wreszcie SleepAID - na prawdę, ubóstwiam ten suplement, dlatego od razu zaopatrzyłem się w kilka opakowań. Każdemu polecam sprawdzić go na własnej skórze - czy też śnie :)

Doszło dużo sosów 0kcal, aby na maksa zredukować jakiekolwiek przyprawy i inne dodatki.

Oprócz sosów z SportDefinition na testy poleciały:

  • Frankys Bakery - to nowość w bodypak.pl i po pierwszych testach stwierdzam, że... warto :)
  • Body Attack
  • Ostrovit
  • Olejek smakowy (o tym więcej w przepisach)
  • Oraz sosy 0kcal z SportDefinition do mięs, które się skończyły i aktualnie czekam na nowe.

Postaram się również zrobić dla was ranking sosów :) Myślę, że przetestowałem ich wystarczająco dużo, także recenzja będzie bardzo obiektywna.


Na zdjęciu widać również batoniki którymi pocieszam swoje kubki smakowe. Trochę batonika do omleta, reszta w ciągu dnia :) To mój jedyny "cheat meal" - już do samych zawodów... a jeśli już mowa o OMLETACH - kolejne zdjęcie, czegoś pysznego - mojego autorstwa :)


Obiecuję, na dniach wleci przepis, jak tylko będę miał troszkę czasu, bo na razie sporo pracy - nie tylko tej na siłowni.

Także z małymi problemami, ale nie wystawiam białej flagi. Najbliższe 4 dni, praca od 7:30 do 20 - a w tym czasie również cardio! Będzie ciężko - ale dam radę :) Widzimy/Czytamy się za tydzień :)

Zapraszam do śledzenia moich postępów również na Instagramie ;)

Cześć!

Piotr Wojciechowski

Promotor Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Sport Definition SLEEP AID - 120 tabl.
39,00 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść