PROTEINS 15% OFF Code: BIALKO15

PRZEPIS: Omlet proteinowy

Klasyczna owsianka zbrzydła ci do granic możliwości? Masz ochotę wprowadzić do swoich śniadań trochę świeżości przy okazji jedząc pełnowartościowe posiłki? Ten przepis gwarantuje ci to w 100% a przy okazji dostarcza Ci 60g białka w jednej porcji!

Składniki:

  • jaja M – 165g (3szt)
  • twaróg chudy – 125g
  • banany – 90g
  • białko wpc 80 – 20g

1. Żółtka jaj, białko WPC i twaróg blendujemy na gładką masę.

2. Białka jaj ubijamy na sztywno i delikatnie łączymy z wcześniej przygotowaną masą.

3. Smażymy bez tłuszczu/pamie na teflonowej patelni przez około 2 minut z każdej strony. Dodatkowo w mojej opcji znalazły się owoce i masło orzechowe niewliczone w niżej podane kalorie

Wartości odżywcze: 

Całość : 582 kcal w tym: Białko – 60g Tłuszcz – 18,6g Węglowodany – 42,4g

1 naleśnik: 116,4 kcal 80g Białko – 12g Tłuszcz – 3,72g Węglowodany – 8,5g.

Patryk Osak

Promotor Bodypak @patrykosak_al

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Trec Better Choice Peanut Butter Smooth - 500g
17,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść