Poteins 10% OFF Code: BIALKO
Dieta i przepisy

PRZEPIS: Pyszne czekoladki w 15 minut

  • 1306 odsłon
  • 0 komentarzy

Dzisiaj coś dla tych którzy uważają iż przygotowanie domowych słodyczy zajmuje dużo czasu. Wersja high fat dla osób z dietą przeważające w tłuszcze. Czekoladki nadziewane masłem orzechowym, kokosem i czym jeszcze sobie zapragniecie (idealnie wychodzą nadziewane owocami bądź migdałami).

Składniki:

  • 70g oleju kokosowego
  • 20g kakao
  • 12 tabletek słodziku
  • opcjonalne nadzienie : masło orzechowe, wiórki kokosowe.

Sposób przygotowania:

Na małym gazie rozpuszczamy delikatnie olej z kakao. W osobnym kubku rozpuszczamy nasz słodzik po czym dodajemy go do całej masy. W tym momencie nasze boki foremki smarujemy czekoladą. W przypadku gdy robimy opcję nadziewaną samym orzechem bądź owocem ten etap jest zbędny, gdyż nasze nadzienie zalewamy w całości czekoladą.

Nadziane już czekoladki zalewamy w całości czekoladą i wstawiamy do zamrażalnika na około 15 – 20 minut. Po tym czasie są gotowe do wyciągnięcia i zjedzenia. Pamiętajcie iż łatwo mogą się rozpuszczać, dlatego warto je jeść świeżo po wyciągnięciu z lodówki. Nie polecam zabierać ich na dwór bo możemy mieć czekoladę w formie płynnej.

Patryk Osak
Promotor Bodypak @patrykosak_al

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Komentarze (0)
Zobacz
Dodaj Własny
Wyślij

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Trec Better Choice Peanut Butter Smooth - 500g
13,99 PLN
Zobacz produkt
Intenson Ksylitol Danisco Fiński - 500 g
29,99 PLN
Zobacz produkt
Intenson Olej Kokosowy Extra Virgin - 250 ml
10,20 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść