EXPRESS SHIPPING! 10% discount on first purchases!
Recenzje suplementów

FA PANCAKE recenzja Tomasz

  • 1318 odsłon
  • 0 komentarzy

Autor: Tomasz Fiedor

Zdjęcia: Tomasz Fiedor

   1. Wstęp

        - czy stosowałeś / stosowałaś wcześniej produkty tego producenta, czy słyszałeś / słyszałaś coś o testowanym produkcie

Siemanko, tak o FA słyszałem już wcześniej i od kilku lat bazuję na ich suplementach, a o Protein Pancakes dowiedziałem się stosunkowo niedawno i przymierzałem się do zakupu przy kolejnym zamówieniu ;) Niestety BodyPak mnie ubiegł :D

        - jak wygląda opakowanie

Opakowanie poręczne, ciekawa szata graficzna, tylko po odpakowaniu górnego deczka ta folia która zostaje, przemieszcza się po pudełku, ale w przypadku FA przy większości produktów tak jest ;) Nie jest to jakoś strasznie problemowe ale mogło by to zostać poprawione.

        - pierwsze wrażenia po otwarciu

Po otwarciu Producent serwuje nam „liścia” :D przyjemnym leśnym zapachem w przypadku tego smaku, bardzo przyjemny zapach, ciekawa zawartość z widocznymi płatkami owsianymi.

        - kilka słów o składzie

Skład, dość ciekawy, dużo białka i ww a mało cukru i fatu (tego nasyconego) :D czego chcieć więcej !

        - czego oczekujesz od produktu

Żeby poprawił folię :D i obniżył ciut cenę :)

     

   2. Przyrządzanie

        - opisz w kilku zdaniach przyrządzanie produktu

Przyrządzenie produktu jest banalnie proste, instrukcja w formie 4 obrazkach jest tak wymowna że pojęli by ją nawet nasi politycy ;) A tak serio to wygoda niesamowita. Mam to przyjemność żeby wstawać do pracy o 4:00 sypie 3 miarki do tego 1/3 szklanki wody/mleka mieszam. Zostawiam na parę minut, w tym czasie idę się ogarnąć do łazienki, wracam, wylewam masę na patelnię smarując ją minimalnie olejem kokosowym idę się ubrać i jak wracam to śniadanie gotowe :D do tego masło orzechowe, czasami owoc. Prościej się nie da !

Jeśli mam wolne albo później wstaję to robię sobie polewę z białka, w małej ilości mleka blenduję odżywkę białkową mistrzostwo świata ;D

        - spróbuj ocenić łatwość przyrządzania naleśników oraz napisz ile mniej więcej czasu Ci to zajęło

Banalnie prosta, max 10minut.

     

    3. Podsumowanie i rekomendacja

        - ocena produktu w skali 1-5 dotycząca następujących cech:

        * smak (5 - smaczne, 1 - niedobre)

Nie ma do czego się przyczepić, wyczuwalny smak owoców leśnych, nie za słodkie w ogóle nie słone dla mnie bomba, idealnie komponuje się z waniliową polewą białkową, masłem orzechowym i pomarańczą. 5 na chwilę obecną a zobaczymy jak wyjdzie na tle innych smaków ;) bo na pewno się pojawią.

        * łatwość przyrządzania (5 - banalnie, 1 - skomplikowanie)

5 - łatwiej się nie da ;D

        * REKOMENDACJA

Szczerzę poleciłbym produkt znajomym. Bardzo dobre makro, łatwość przyrządzenia w połączeniu z ciekawym i nie sztucznym smakiem stanowi ciekawą alternatywę dla śniadań w naszym zabieganym świecie.

Recenzja nie sponsorowana ;)

Dzięki za możliwość testowania.

Sportowe Pozdro !

Recenzenci BODYPAK
Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

FA Nutrition So Good! Protein Pancakes [Z TWAROGIEM] - 1 kg
37,00 PLN
Zobacz produkt
BioTech ZERO Bar - 50g
6,90 PLN
Zobacz produkt
Sport Definition Sauce ZERO [Chocolate] - 320ml
16,90 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść