25% OFF on the cheapest product CODE: DEAL25
On friday, August 14, our support will be closed.
Trening

18-09-2017

Natalia Grzyb - dziennik - 18.09.2017

Cześć Wam!
To już niedługo, mianowicie do mojego startu zostały zaledwie 3 tygodnie. Jak z moją formą, jesteście ciekawi?


A więc jeżeli chodzi o proporcje sylwetki czuję na pewno większe zmiany. Jakoś specjalnie nie sugeruję się wagą, więc stawiam na odbicie w lustrze i proporcje. Zależało mi bardzo na poprawie barków – to mój największy mankament. I do tego dążę cały czas, no ale do rzeczy.

Dieta:
Nadal na tym samym poziomie, nie było nic ucinane granice to około 1900kcal przy czterech treningach siłowych. Całkiem sporo prawda? A jak z sylwetką? Otóż, cały czas się zmienia. Przyznam się, że dość często i szybko łapię wodę, ale jest to spowodowane ilością stresu, a uwierzcie wrzesień jest u mnie teraz najcięższym miesiącem zwracając uwagę na masę pracy, obowiązków i przeprowadzki.
Nie będzie żadnych drastycznych zmian dlatego, że w głównej mierze zależy mi na zdrowiu i na samopoczuciu. Micha to jednak podstawa, nie podjadam i wszystko staram się robić systematycznie z rana, by móc spokojnie rozplanować dzień. Ostatni "cheat-meal" zestawiłam w ostatni piątek, wrzucając pizze i deser.

Trening:
Bazuje obecnie na czterech treningach siłowych dorzucając przy tym jednostki aerobów. Co prawda nie lubię ich robić, bo jak sami wiecie jest to straszna nuda, ale zawsze jakoś mi ten czas upływa. Często bazuję na ćwiczeniach wielostawowych jak martwy ciąg, wiosłowanie, przysiady itp. Świetnie angażują wiele partii mięśniowych, polecam Wam dziewczyny spróbować.


Najważniejsze jest jednak dla mnie to, że czuję się silna psychicznie, co mnie motywuje i napędza. Bez tego nie byłoby mobilizacji. Brązery zakupione, strój i buty odebrane, wszystko dopinam na ostatni guzik i niebawem się widzimy!
Natalia Grzyb

Ambasador Bodypak, zawodniczka bikini fitness

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

BioTech Carbox - 1000g
21,99 PLN
Zobacz produkt
Sport Definition Shape Definition [That's for Her] - 120 kaps.
69,00 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść