Hot Deals   SALE Free shipping for orders over 1000 PLN ! Code: DD1000
Recenzje suplementów

FA PANCAKE recenzja Paweł

  • 1272 odsłon
  • 0 komentarzy

Autor: Paweł Kurczawski

Zdjęcia: Paweł Kurczawski

Z testowanym produktem FA So Good Protein Pancakes mam do czynienia pierwszy raz, czego nie mogę powiedzieć o samym producencie. Już wcześniej stosowałem i nadal stosuję suplementy firmy Fitness Authority takie jak carbo czy też, świetną przed treningówkę Napalm.

Opakowanie jest dość wysokie, ale co najważniejsze szczelnie zamknięte co uniemożliwia rozsypywanie się produktu po kuchni. Cieszy mnie, że formą opakowania jest puszka wyposażona w miarkę z długim uchwytem dzięki czemu nabieranie nie sprawia żadnych problemów. Produkt bogaty jest
w białka, błonnik i węglowodany złożone. Mam nadzieję, że produkt będzie zarówno smaczny ale też lekko sycący.

Pancakes przyrządza się w dość prosty sposób, wystarczy zmieszać 3 miarki produktu z nie wielką ilością wody.


Zmieszana całość po kilku minutach jest gotowa do smażenia. Konsystencja ciasta jest gęsta dzięki czemu nie rozlewa się ono na patelni, a co najważniejsze nie przywiera do niej.

Całość zajmuje około 10 minut, a efekt jest  zadowalający.


Smak produktu w moim przypadku są to płatki owsiane ocenia 4/5, natomiast łatwość przyrządzenia na banalnie prostą 5/5.

Jestem zadowolony i polecam wszystkim zarówno FA So Good Protein Pancakes jak i inne produkty tego producenta, dla mnie są one niezbędnikiem podczas diety i treningu.

Recenzenci BODYPAK
Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest - 500g
69,00 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Gain PAK - 3kg
79,00 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść