DISCOUNT 50%  Code: PROMO50  Check!
Recenzje suplementów

OLIMP Whey Protein Complex 700g recenzja Wiktora

  • 1320 odsłon
  • 0 komentarzy

Recenzja OLIMP Whey Protein Complex 700g
 (smak jogurt - wiśnia)  

Autor: Wiktor Szyl

Zdjęcia: Wiktor Szyl

Stosowałem już kilka produktów wyprodukowanych przez firmę OLIMP. Były to m.in spalacze, witaminy, kreatyna itp . O produkcie wielokrotnie słyszałem pozytywne opinie. Większość z nich tyczyła się głównie przyrostu tkanki mięśniowej z niewielką ilością tłuszczu. Białko to jednak nie należy stosować jako podstawę diety, tylko jej uzupełnienie. Porcja tego wspaniałego produktu dostarcza aż 26 g białka! Mimo tego znajduje się tam tylko 1,5g tłuszczu. Oczekuje od tego białka przyrost masy mięśniowej oraz brak problemów gastrycznych. 
       
Produkt stosowałem zarówno w wodzie jak i mleku. Opinie są następujące: 
*** Moja opinia o produkcie: 
Moja ogólna ocena dotycząca smaku rozpuszczalności w wodzie,mleku to 4,5/5
*** Opinia mamy : 
Produkt w mleku jest znacznie lepszy niż z wodą. Białko po wypiciu przypomina ciasto malinowe. Po spożyciu większej ilości jest mdły. Ogólna ocena : 4,5/5
*** Opinia taty : 
Białko w mleku zapachem przypomina jogurt  truskawkowy. Jednak po wypiciu smak przypominał lody wiśniowe. Co do słodkości produktu jest dla mnie idealna. W mleku smakuje znacznie lepiej niż w wodzie. W wodzie traci swój oryginalny smak lodów wiśniowych. Po wymieszaniu w shakerze pojawiły się śladowe ilości grudek (mógł być to powód zbyt małej ilości wstrząśnień ), brak piany. Ogólna ocena białka w mleku jak i w wodzie 4,5 /5
*** Opinia siostry : 
Białko ma bardzo intensywny smak w mleku natomiast w wodzie smak znacznie gorszy  . W smaku przypominające jogurt wiśniowo-truskawkowy . Brak piany oraz grudek . Ocena 4,5/5
 
Po opiniach 4 osób oceny w poszczególnych kategoriach są następujące: 
Rozpuszczalność : 5/5
Piana : 5/5
Smak : 4,5/5 (zdaniem 4 osób produkt powinien zawierać więcej aromatu wiśni) 
 
Białko polecam wszystkim osobą aktywnym fizycznie. Według mnie najlepsze białko pod względem cena/skład. Co do jakości nie mam zastrzeżeń. Duży plus za oryginalne smaki. Moim zdaniem idealne białko dla naszych kubków smakowych. Myślę że to białko jest godne polecenia. 
Recenzenci BODYPAK
Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Olimp Whey Protein Complex 100% - 700g
54,99 PLN
Zobacz produkt
7Nutrition BCAA Perfect - 500 g
88,99 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Pump PAK - 320g
49,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść