DISCOUNT 50%  Code: PROMO50  Check!
Recenzje suplementów

HI TEC BE FIT 1000g recenzja Patrycji

  • 1316 odsłon
  • 0 komentarzy

Autor: Patrycja Komaniecka

Zdjęcia: Patrycja Komaniecka

1. WSTĘP

- CZY STOSOWALI WCZEŚNIEJ PRODUKTY TEGO PRODUCENTA, CZY SŁYSZELI COŚ O TESTOWANYM PRODUKCIE

Wcześniej stosowałam produkt Hi-Anabol Protein. Nie słyszałam wcześniej o testowanym produkcie.   

- JAK WYGLĄDA OPAKOWANIE

Opakowanie produktu Be Fit zdecydowanie przyciąga wzrok. Nazwa Be Fit moim zdaniem ukierunkowana jest na kobiety bo to one chcą być Fit. Mężczyzna nie powie o sobie, że jest Fit. Dla mnie - ogromnej wielbicielki mleka - mleczna fala na opakowaniu zachęca do spróbowania. Także kolorystyka jest bardziej w stylu kobiet. Dla przykładu drugi produkt, który posiadam (Hi Anabol Protein) ma kolorystykę opakowania zdecydowanie męską. 

- PIERWSZE WRAŻENIA PO OTWARCIU

Pierwsze wrażenie po otwarciu - zachwycający zapach! Naturalny, smakowity, bez wyczuwalnej często w takich produktach chemicznej nuty. Niestety minusem jest powtórne zamykanie - trudno ścisnąć dokłądnie aby torebka była szczelnie zamknięta.

- KILKA SŁÓW O SKŁADZIE

Skład - robi wrażenie bardzo wysoka ilość białka w 1 porcji. Dodatkowym ogromnym atutem jest wysoka zawartość witamin. Na plus mała ilość tłuszczy. Szczególnie dobre dla kobiet - wysoka zawartośc biotyny i kwasu foliowego.

- CZEGO OCZEKUJĄ OD PRODUKTU

Produkt jest suplementem diety dla osób aktywnych fizycznie. Pozwala uzupełnić braki w codziennej diecie aby była pełnowartościowa i umożliwia regenerację mięśni po treningu. Ja traktuję go jako przekąskę stosowaną bezpośrednio po treningu. Nie zastępuję nim posiłku potreningowego.

2. ROZPUSZCZALNOŚĆ I SMAK

- SPRAWDZAMY ROZPUSZCZALNOŚĆ W WODZIE I MLEKU

Rozpuszczalność zarówno w mleku jak i wodzie oceniam na dobrą. Wystarczyło 10 sekund w shakerze żeby pozbyć się grudek. Dobrą alternatywą do formy koktajlu jest dodanie mniej wody/mleka - otrzymujemy wtedy pyszny budyń

- SPRAWDZAMY SMAK (ROZBUDOWANA OCENA – NIE NA ZASADZIE DOBRE/NIEDOBRE)

Smak samego proszku zachęca do spożywania "na sucho" ;) Smak lodów waniliowych dobrze komponuje się z koktajlami, które sama preferuję - zwykle dodaje do nich zieleninę - pietruszka, szpinak, rukola, przyprawy jak cynamon, kardamon, owoce sezonowe - banan, borówki, ananas. Doskonały jest również bez dodatków - słodki waniliowy koktajl jest doskonałym pomysłem na deser gdy mamy ochotę na coś słodkiego ;)
OPINIE O SMAKU POWINNY WYRAZIĆ TEŻ MIN. 3 DODATKOWE OSOBY (KOLEŻANKI, KOLEDZY, RODZINA ETC)
Poczęstowałam koktajlem moją rodzinę i koleżankę, z którą trenuję. Smak został uznany za wyśmienity, odpowiednio słodki. Wiernie oddaje smak lodów waniliowych, bez wyczuwalnej chemii. W rozpuszczonym produkcie nie stwierdzono wyczuwalnego proszku, idealna konsystencja to zdecydowana zaleta tego produktu. 2 osoby na 3 spośród testujących uznało, że smak lepiej komponuje się rozpuszczony w mleku niż w wodzie. 1 osoba nie wyczuła różnicy miedzy produtem na wodzie a na mleku.

3. PODSUMOWANIE I REKOMENDACJA

- OCENA PRODUKTU W SKALI 1-5 DOTYCZĄCA NASTĘPUJĄCYCH CECH:

* SMAK

Smak jest ogromną zaletą tego produktu. Nie wiem jak inne smaki, ale mój jest wyśmienity i zdecydowanie będzie moim ulubionym.

* ROZPUSZCZALNOŚĆ

Rozpuszczalność oceniam na 4 w skali 5-cio stopniowej. Trudnośc sprawia dokładne rozpuszczenie bez uzycia shakera. Nawet kilkunastokrotne wstząsanie nie rozpuściło wszystkich grudek.

* PIANA (5 – BRAK, 1- DUŻA)

Obecność piany po 10 sekundach w shakerze uznaję na 3 w skali 5-cio stopniowej. Samej piany nie uznaje za wadę, jest smaczna sama w sobie. 

* REKOMENDACJA

Zdecydowanie będę rekomendować produkt koleżankom. Mężczyznom zostawię czerwono-czarną kolorystykę pozostałych produktów Hi Tec Nutrition ;) Skład, róznorodność smaków i miłe dla oka opakowanie zachęca do spróbowania. Chciałabym spróbować jeszcze wersji czekoladowej. 
Pozdrawiam !!
Patrycja Komaniecka
Recenzenci BODYPAK
Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Meridian Natural Peanut Butter Crunchy - 1000 g
39,00 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść