DISCOUNT 50%  Code: PROMO50  Check!
Recenzje suplementów

HI TEC BE FIT 1000g recenzja Tomasza

  • 1318 odsłon
  • 0 komentarzy

Autor: Tomasz Pawlicki

Zdjęcia: Tomasz Pawlicki

       Witam,

Przyszedł czas na opinie i wrażenia po testowaniu  suplementu diety "Be Fit" od HI TEC NUTRITION. Firmę znam bardzo dobrze, tak że nie był to dla mnie pierwszy kontakt z tym producentem. Obecnie spożywam "Creasteron" 1408 g o smaku cytrynowym i muszę przyznać, że jeszcze nie zawiodłem się na żadnym produkcie tej marki. Dlatego przed każdym nowym suplementem zawieszam wysoko poprzeczkę. Nie było też inaczej przy produkcie proteinowym Be Fit.
Opakowanie i wrażenia po otwarciu :
- ciekawa grafika, która zachęca delikatnością i nie razi kolorami
- 1 kg opakowania to takie , które cenie najbardziej z racji szybkiej konsumpcji. Nie stoją długo na półce i przy okazji nie wietrzeją,
- opis suplementu jasno i wyraźnie przedstawiony z tyłu opakowania, na froncie widać na pierwszy rzut oka , że jest to odżywka skierowane dla kobiet i mężczyzn.
- proste zapięcie ułatwia wielokrotne użytkowanie,
- wewnątrz opakowania miarka ułatwiająca dozowanie,
- proszek delikatny bez gródek o przyjemnym zapachu.
Skład:
Według opisu na etykiecie produkt zawiera 23 gramy białka na 30 gram porcji właściwej. Myślę, że jest to wysoki procent białka w produkcie bo wychodzi około 77-80%. Opakowanie zawiera również niezbędne aminokwasy rozgałęzione takie jak: leucyna, izoleucyna i walina. Mają one największy wpływ na anabolizm naszego organizmu ponieważ możemy je otrzymać tylko z pożywienia, a sami nie jesteśmy w stanie ich wyprodukować. Dodatkowo mamy podany cały zestaw witamin, które w jednej porcji odpowiadają 25% naszego dobowego zapotrzebowania. Dodam również, że poziom tłuszczu w białku jest praktycznie znikomy co ułatwi budowanie beztłuszczowej masy. Skład jest dobrze podany, czytelny i kompleksowy jak na tej klasy odżywkę.
Rozpuszczalność i smak :....bez zarzutu ;]
Z reguły przyjmuje preparaty z wodą ponieważ mleko nieco utrudnia mi trawienie i podkręca zanadto słodycz produktu. Jeżeli chodzi o rozpuszczalność w wodzie i w mleku nie widzę większej różnicy, produkt się nie pieni, łatwo wchodzi w reakcję z substancjami płynnymi ;] i po kilku sekundach mamy posiłek przygotowany do spożycia. Smak ciastka z kremem zaskoczył pozytywnie, zrównoważony, delikatny i puszysty w tych trzech słowach mieści się wszystko;]. Dodam tylko że w połączeniu z mlekiem stanowi jeszcze smaczniejszą kompozycję. Jestem zaskoczony, że w tej formie smakowało mi bardziej niż z wodą, nie jest przesłodzone a wręcz staje się jeszcze bardziej puszyste w konsystencji i ma się wrażenie "mięsistości" produktu ;] Dzięki czemu łatwiej nasyca pierwszy głód.
Opinia partnerki i kolegów z siłowni również "in plus". Podkreślają dobrą rozpuszczalność i ciekawy smak. Każdy praktycznie porównał smak i konsystencje z lodami ;] 
Podsumowując produkt daje mocne 5.
Smak - 5 Ciastko z kremem ma moc i nie powinno się znudzić przy częstej konsumpcji.
Rozpuszczalność - 5 Zarówno w wodzie jak i w mleku preparat dobrze się rozpuszcza, ważne jest aby najpierw zalać shaker a później zasypać, wtedy jest pewność, że proch nie przyklei się do denka.
Piana - 5 Wiadomo, że wymieszane mleko zawsze się spieni, więc nie da się tego zmienić. Natomiast taka ilość piany jaka powstała jest znikoma, a w zasadzie nadaje odżywce bardziej puszystą konsystencję. W wodzie piana praktycznie nie powstaje po wymieszaniu gotowe do spożycia.
Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu białko Be Fit od Hi Tec'a. Jest to jeden z lepszych produktów białkowych z którym miałem do czynienia. Jakość, smak i zawartość produktu jest warta uwagi i dodania go do diety jako smaczny suplement przy budowaniu zdrowej sylwetki.
Pozdrawiam
Tomasz Pawlicki
Recenzenci BODYPAK
Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Olimp Pure Whey Isolate 95 - 600g
68,99 PLN
Zobacz produkt
IHS Supreme Whey - 750g
45,00 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść