Poteins 10% OFF Code: BIALKO
Recenzje suplementów

Sport Definition Almond & Cashew Butter

  • 1061 odsłon
  • 0 komentarzy

BOOOOM!! Dzisiaj do przetestowania wlatują dwa masła orzechowe - migdałowe oraz z nerkowca w wersji Crunchy od SportDefinition.

Na wstępie zaczniemy od pierwszego spojrzenia na opakowania masła i pierwszą ocenę. Jesteśmy wzrokowcami i często jest tak, że coś co wygląda ładnie i zachęcająco, przekonuje nas do zakupu. Tak właśnie jest w przypadku tych produktów! Etykieta, którą oklejone jest pudełko oraz te stonowane kolory na niej - zdecydowanie przyciągają oko! :)

Przejdźmy dalej. Na zakup masła zdecydowałem się z prostego powodu - zbliżająca się MASA! :) co za tym idzie - większa podaż kilokalorii w ciągu dnia, a więc masło będzie codziennym dodatkiem do posiłków. Dlaczego masło nie na redukcji u mnie? Powód jest prosty. Z racji tego, że KOCHAM masła orzechowe! Nie potrafię zjeść tylko jednej łyżeczki i na tym poprzestać. Dlatego nie ryzykuje i masła w tym okresie u mnie nie ma ;)

Oczywiście mając ułożoną, zbilansowaną dietę, na spokojnie wliczymy "KILKA" gramów masła orzechowego nawet na redukcji. Jednakże z pewnością zakup masła będzie IDEALNYM rozwiązaniem dla osób, które mają problem z nabiciem kilokalorii w ciągu dnia.

Nie przeciągając - chyba najważniejsze - SMAK i SKŁAD!

SKŁAD: obydwa produkty wykonano w 100% z orzechów, BEZ DODATKU oleju palowego, soli i cukru!
Masło migdałowe: na 100g produktu - 590kcal. Tłuszcz: 52,52g | Węglowodany: 8,77g | Białko: 21,4g.
Masło z nerkowca: na 100g produktu - 533kcal. Tłuszcz: 43,8g | Węglowodany: 29,4g | Białko: 18,2g.


SMAK:
jeżeli chodzi o smak - PETARDA!! Nie znam osobiście osoby, która nie lubiłaby masła orzechowego - gwarantuje, że jeżeli spróbujecie tych wersji masła, to na jednej łyżeczce się nie skończy! Nooo... chyba że macie bardzo silną, wolną wolę ;) w ich smaku można się ZAKOCHAĆ!

Obydwa masła różnią się trochę konsystencją. Masło z nerkowca jest troszkę bardziej gęste, niż to z migdałów, ale w obydwóch świetnie wyczuwalne są kawałki orzechów.


Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji spróbować tych wersji masła orzechowego, a jedliście tylko klasyczne masło z arachidów, to będę z wami szczery. Dlaczego? Ponieważ te dwie propozycje to zupełnie inny LEVEL!

Porównując jak wypadają one cenowo to wielkiej różnicy nie będzie. Za kilogram masła zapłacimy:
Masło migdałowe - 89zł
Masło z nerkowca - 99zł

Podsumowując:
Ocena ogólna może być tylko jedna - POEZJA! W mojej ocenie masło z orzechów nerkowca jest krok przed masłem migdałowym. Pewnie dlatego, że uwielbiam orzechy nerkowca - ale migdałowe zdecydowanie jest numerem DWA! Żeby je ocenić trzeba po prostu spróbować. Gwarantuje Wam, że na pewno się nie rozczarujecie! ;)

Ooookejj! Żeby nie było tak pięknie i kolorowo, że wszystko jest idealnie. Jest jedna rzecz, która powinna zostać umieszczona na etykiecie każdego z tych maseł - niestety producent tego nie umieścił! O czym mowa?
Powinno być ostrzeżenie - "UWAGA! Głęboko uzależniające!" :))

Recenzenci BODYPAK
Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Komentarze (0)
Zobacz
Dodaj Własny
Wyślij

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Activlab WPC 80 Standard - 700 g
39,99 PLN
Zobacz produkt
Sport Definition That’s the Cashew Butter Crunchy - 1000g
99,00 PLN
Zobacz produkt
BioTech Omega 3 - 90 kaps.
42,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść