Poteins 10% OFF Code: BIALKO
Suplementacja

5 najlepszych spalaczy tłuszczu dla kobiet

  • 9520 odsłon
  • 0 komentarzy

Spalacze tłuszczu to suplementy, które mają nam pomóc w zredukowaniu niechcianego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Oczywiście w połączeniu z odpowiednim planem dietetycznym i treningowym. Cieszą się one coraz większą popularnością również wśród kobiet. Wychodząc zatem naprzeciw Waszym oczekiwaniom, wobec coraz większej różnorodności tych produktów, przedstawiam ranking pięciu najlepszych spalaczy.

1. Nutrex Lipo-6 Black Hers Ultra Concentrate
Ranking najlepszych spalaczy dla kobiet rozpoczniemy od Lipo-6 Black, firmy Nutrex! Dzięki swej kompozycji składników, jak między innymi kofeina, teakryna, p-synefryna, zapewnia skuteczne i intensywne spalanie tkanki tłuszczowej, a także spowoduje wzrost energii tak potrzebnej na treningu! Zalecane dawkowanie to 1 kapsułka rano na czczo oraz 1 kapsułka na 20 minut przed treningiem, natomiast w dzień nie treningowy – 1 kapsułka rano na czczo oraz 1 kapsułka po południu. Opakowanie zawiera 60 kapsułek, więc wystarczy na 1 miesiąc suplementacji, a jego koszt wynosi ok 100 złotych, co być może jest i wysoką kwotą, ale patrząc na skład jaki ten suplement zawiera – naprawdę warto!

2. Trec Clenburexin
Suplement zawierający w swoim składzie naturalne ekstrakty roślinne o silnym działaniu lipotropowym, termogenicznym oraz diuretycznym, a także powodującym znaczny wzrost siły w ciągu dnia! Jego właściwości pozwalają również na zwiększenie wydolności i aktywności fizycznej, co w aspekcie redukcji tkanki tłuszczowej, jest jak najbardziej pożądanym działaniem i niewątpliwie ten proces usprawni! Zalecane dawkowanie to 4 kapsułki dziennie (dzień treningowy - 2 kapsułki rano na czczo oraz na 30 minut przed treningiem, dzień beztreningowy – 2 kapsułki rano na czczo oraz 2 kapsułki po południu). Całe opakowanie (180 kaps.) wystarczy na 3,5 miesiąca suplementacji, więc wydatek ok. 100 złotych nie jest zbyt dużym nadszarpnięciem portfela!

3. USA Laboratories Cutting Edge
Suplement zawierający połączenie aminokwasów, naturalnych substancji diuretycznych oraz substancji lipo-synergistycznych, wzajemnie potęgujących swoje działanie. Co godne zauważenia – suplement ten nie ma pobudzającego wpływu na układ nerwowy, co doskonale wkomponowuje się w suplementację osób, które mają problemy z układem nerwowym. Nie podnosi ona także temperatury ciała, nie rozdrażnia, nie podnosi ciśnienia, przez co sprawdzi się również dla osób z problemami z odpowiednim poziomem ciśnienia we krwi. Cutting Edge jest w 100% naturalnym suplementem, który w swoim składzie nie zawiera cukru, soli, konserwantów, ani innych sztucznych dodatków w postaci aromatów czy kolorów. Opakowanie zawiera 120 tabletek, a preferowana dawka to w dzień nie treningowy 1 kapsułka przed posiłkiem, zaś w dzień treningowy – 1 kapsułka rano oraz 1 kapsułka przed treningiem, stąd też 1 opakowanie wystarczy na ponad 2 miesiące suplementacji, a jego cena waha się w granicach 45-50 złotych!

4. FOURPLUS 4+ Nutrition Cut 4 Her+
Suplement, który wspomoże redukcję tkanki tłuszczowej każdej kobiety! W jego skład wchodzą ekstrakty roślinne, które wspomagają metabolizm tłuszczów oraz węglowodanów, co pomaga w zachowaniu szczupłej i wysportowanej sylwetki. Kompozycja takich substancji jak Sinetrol, Yerba Mate, ekstraktu z zielonej herbaty, ekstraktu z liści oliwnych, skutkuje przyśpieszonym spalaniem tkanki tłuszczowej, zmniejszonym uczuciem głodu, a także zwiększoną energią w ciągu dnia! Zalecana porcja to 4 kapsułki (2x2 w ciągu dnia), tak więc całe opakowanie wystarczy na 1 miesiąc, a jego koszt to ok. 80-90 złotych.

5. Sport Definition - Shape Definition [THAT’S FOR HER]
Suplement firmy Sport Definition – That’s For Her – jak sama nazwa wskazuje to idealny suplement dla Pań, które pragną usprawnić proces utraty tkanki tłuszczowej. Każda porcja to zestawienie sprawdzonych oraz skutecznych substancji aktywnych, jak polifenole, witaminy, minerały, a nawet białka, wzmacniających wydolność, nie zawierając przy tym żadnych stymulantów, więc można go swobodnie brać nawet w godzinach wieczornych i nie będzie problemów z zaśnięciem! Opakowanie zawiera 120 tabletek, a preferowana dzienna dawka to 3 kapsułki, w wyniku czego 1 opakowanie wystarczy spokojnie na niemalże 1,5 miesiąca suplementacji, a jego cena waha się w granicach ok. 70 złotych!

Podsumowanie:
W niniejszym artykule mogliście poznać 5 najlepszych suplementów diety wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej, przeznaczonych dla kobiet. Pamiętać jednak należy, że żaden suplement nie wykona całej „pracy”, a mówiąc o spalaniu tkanki tłuszczowej – że będziemy mogli patrzeć jak tkanka tłuszczowa znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Tak, więc drogie Panie – odżywiajcie się zdrowo, trenujcie, a wybrany przez Was 1 z 5 suplementów dodatkowo pomoże Wam osiągnąć swój cel jakim jest redukcja tkanki tłuszczowej!


Michał Lebiest
Trener personalny

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Komentarze (0)
Zobacz
Dodaj Własny
Wyślij

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Intenson Ksylitol Danisco Fiński - 500 g
29,99 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Protein Truffles White - 80g
11,99 PLN
Zobacz produkt
Coca Cola Zero Sugar Peach - 330ml
3,19 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść