Poteins 10% OFF Code: BIALKO
Suplementacja

Przedtreningówki - TOP5

  • 1898 odsłon
  • 0 komentarzy

Szukasz przedtreningówki, od której wymagasz zarówno efektu pompy mięśniowej jak i pobudzenia? Zatem ranking ten będzie idealny dla Ciebie! Skupiliśmy się tutaj nad TOP5 przedtreningówek, które wykazują wszechstronne działanie.

1. Sport Definition PumpKick

Produkt w którego skład wchodzą najbardziej podstawowe substancję dzięki, którym możemy otrzymać zadowolające efekty w postaci zastrzyku energii wraz z polepszoną syntezą tlenku azotu.
Oprócz HCL argininy, jabłczanu cytruliny (substancję, które pozwalają uzyskać nam efekt pompy mięśniowej) w składzie możemy spotkać nietypowe dodatki takie jak wyciąg z buraka oraz BCAA. Jeżeli chodzi o BCAA opisano o tym suplemencie już wiele artykułów natomiast wyciąg z buraka nadal pozostaję mało docenianym składnikiem. Wyciąg z buraka pozwala nam uzyskać bardzo mocny efekt syntezy tlenku azotu wraz z poprawą wytrzymałości. Jeżeli już jesteśmy przy wytrzymałości warto wspomnieć o dużej ilości beta-alaniny, która znacząco poprawia ten parametr wysiłkowy. Dodatkowo stymulanty takie jak kofeina czy tyrozyna również pomogą nam utrzymać dużą koncentrację na wykonanym zadaniu. Prawdopodobnie numer 1 w kategorii przedtreningówek, które mogą sprawdzić się w każdym sporcie.
Warto wspomnieć również, iż produkt znajduję się w trzech wersjach smakowych takich jak :
truskawka-mango,cukierki egzotyczne oraz nektarynka z pomarańczą


2. 6PAK Nutrition VASO PAK
Produkt o połączeniu boosterów tlenku azotu (Hcl arginina i jabłczan cytruliny) razem z l-norwaliną, która opóźnia rozkładanie argininy dzięki czemu możemy uzyskać dłuższy oraz mocniejszy efekt pompy mięśniowej.
W uzyskaniu pobudzenia dodana jest standardowo kofeina oraz rzadziej spotykana w takich suplementach acetylowana l-karnityna, która pobudza układ nerwowy dzięki czemu możemy uzyskać poprawę koncentracji.
Dla osób zaawansowanych polecam podwójną porcję tego suplementu przez niewielką ilość kofeiny w porcji (150mg)

3. Olimp Redweiler
Stack przedtreningowy w którego skład dodatkowo wchodzą niewielkie dodatki kreatyny monohydrat oraz TCM. Produkt zawiera standardowe substancję takie jak arginina, beta-alanina, jabłczan cytruliny, kofeina oraz typowe dla produktów firmy Olimp
ekstrakty z pieprzu kajeńskiego oraz pieprzu czarnego. Dużą wadą tego suplementu jest, iż w większości przypadków sugerowana porcja przez producenta może okazać się zbyt małą ilością. Rozsądniejszą dawką wydaję się podwójna porcja, ponieważ ilość składników aktywnych na porcję jest bardzo uboga.
Produkt występuje w wielu wersjach smakowych takich jak : red punch, cola, cytryna mięta, jagoda, owocowy oraz pomarańczowy.

4. Trec S.A.W. - 400g
Produkt firmy Trec, który oprócz substancji pożądanych w suplementach przedtreningowych dodatkowo zawiera w swoim składzie mieszankę różnych form kreatyny. Niestety ilość tej kreatyny jest niewielka przez co nie może produkt ten nam zastąpić kreatyny chyba, że dawkowanie tego suplementu zwiększymy do 2-3 porcji sugerowanych przez producenta. Patrząc po reszcie składu będzie to bardzo rozsądnym rozwiązaniem. W porcji znajduję się 100mg kofeiny, która jest conajmniej 2-3 razy za małą dawką dla osób, które często korzystają z tego typu suplementów.
Dużym plusem tego produktu możemy uznać miks substancji pozwalających uzyskać efekt pompy mięśniowej AAKG, jabłczan cytruliny rzadziej spotykany jabłczan argininy lub Vinitrox (ekstrakt z winogron i jabłek), który pozwala opóźniać zmęczenie oraz ma pozytywyny wpłyn na syntezę tlenku azotu.
Produkt złożony o dobrym składzie, lecz sugerowana porcja może okazać się zbyt mała dla osób, które mają doświadczenie z tego typu produktami.
Produkt występuje w trzech wersjach smakowych : cytryna z porzeczką, poziomka oraz wiśnia z grejpfrutem.

5. BioTech Black Blood NOX+ - 330g
W skład produktu wchodzi duża ilość beta-alaniny aż 4g oraz również taka sama ilość AAKG, o którym wspominanio kilkukrotnie powyżej, iż posiada znaczący wpływ na syntezę tlenku azotu.
Dodatkowo w skład produktu umieszczony został kompleks kreatyn 5225mg oraz wysoka zawartość kofeiny i tyrozyny dzięki, którym efekt skupienia,pobudzenia oraz koncentracji na danym zadaniu będzie na wysokim poziomie.
Produkt występuje tylko i wyłącznie w jednej wersji smakowej : pomarańcz

Podsumowanie:
Warto pamiętać, iż suplementy z grupy przedtreningówek uniwersalnych nie dadzą nam takiego efektu pompy mięśniowej lub pobudzenia jak stworzone w tym celu odpowiednie produktu.
Musimy się tutaj liczyć z tym, iż efekt ten może być słabszy. Wszystko zależy od tego jak bardzo wrażliwi jesteśmy na substancję stymulujące oraz jak wygląda nasza dieta i trening (w przypadku efektu pompy mięśniowej), lecz odpowiednie dobranie porcji według naszych preferencji może zapewnić nam odpowiedni efekt pobudzenia i pompy mięśniowej.

Łukasz Mikszto
Pasjonat sportów siłowych i suplementacji

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Komentarze (0)
Zobacz
Dodaj Własny
Wyślij

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Activlab Mass UP - 1200 g
19,75 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Creatine Monohydrate - 500g
24,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść