PROTEINS 15% OFF Code: BIALKO15

Jak nastąpiła zmiana mojej sylwetki! Metamorfoza Michała.

Zanim napiszę jak doszło do tego że zmieniłem swoją sylwetkę, napiszę Wam trochę o sobie abyście mogli mnie lepiej poznać.
Od dziecka związany jestem że sportem i główna pasja była piłka nożna, która rozpocząłem od 7 roku życia do dnia dzisiejszego! W pewnym momencie jednak moja waga zaczęła za bardzo szykować w górę i przeszkadzało to w grze. Ważyłem w tym czasie ponad 100 kg i nawet najmniejsza czynność sprawiała problem. Trener powiedział wprost: Michał, jesteś otyły, musisz coś z tym zrobić!

Początki były ciężkie: brak diety, treningi bez pomysłu i z nienajlepsza techniką spowodowały, że te efekty nie były takie jakich bym oczekiwał. Zmieniło się jedno: odkryłem swoją pasję jaką była siłownia! Zacząłem więcej czytać na ten temat, pytać się znajomych i patrzeć na to co jem. Przyszedł jednak czas, w którym w ciągu dwóch miesięcy z uwagi na problemy zdrowotne schudłem ponad 30kg i z osoby otylej, stałem się osoba, która najmniejszy wiatr przewracał. Był to ciężki czas, w którym wspierały najbliższe mi osoby i dopingowały!
Rozpoczął się wtedy czas, który trwa do dzisiaj, a więc rozwój własnej sylwetki i jak się później okazało: pasja jaką była piłka nożna została zamieniona na siłownię! Mało tego - tak mocno się interesowałem siłownią, że zostałem trenerem personalnym, którym jestem do dziś i to jest moja wielka pasja! To nie były jedyne korzyści jakie przyniosła mi decyzja o rozpoczęciu zmagań nad poprawą własnej sylwetki.
ZDROWIE! To nim powinniśmy się kierować i zawsze stawiać na pierwszym miejscu, co również miało miejsce w moim przypadku. Ważąc ponad 100 kg, czując się bardzo źle, gdzie każda aktywność fizyczna sprawiała problem, zmiana była diametralna! Dziś trenuje ciężko, kilka razy w tygodniu, zarażam innych ludzi swoją pasją i rozwijam cały czas swoją sylwetkę.
To co widzicie na zdjęciu to metamorfoza, która trwała 1,5 roku, a różnica w wadze to niespełna 20 kg! Za każdym razem, gdy ktoś mówi, że się nie da poprawić swojej sylwetki – pokazuje te zdjęcia i mówię, że jak najbardziej się da! Nie ma przeszkód, których nie moglibyśmy przeskoczyć! Kaloryka diety przez ten okres wahała się w granicach ok 4500 kcal w okresie budowania masy mięśniowej i ok 3000 kcal w trakcie redukcji!
To co było pasją – przerodziło się w pomysł na życie, a więc starty w zawodach sylwetkowych! Zatem: „pozy” na zdjęciach nie są przypadkowe – tak, jestem zawodnikiem kategorii „fitness plażowe” Jak wyglądała suplementacja?

Dokładnych gramatur danego suplementu nie będę wskazywał, gdyż była ona uzależniona od danego okresu, lecz suplementacja zawierała:

 • Omega 3
 • Kurkuma
 • D3+K2
 • Ashwagandha
 • Odżywki białkowe (izolat, koncentrat) 
 • Beta-alanina
 • Kreatyna (Monohydrat) 
 • Cytrulina
 • Arginina
 • Magnez
 • Bcaa
 • HMB

Wydaje się dużo? Pamiętajcie, że jest to uzależnione od okresu w jakim aktualnie się znajdujecie i wszystkiego w jednym momencie na raz nie stosowałem Suplementacja jest potrzebna i bardzo pomoże w osiągnięciu celu, lecz musi być przemyślana i dostosowana indywidualnie, czyli tak jak było to w moim przypadku!

Promotorzy BODYPAK

Pasjonaci sportów i zdrowego stylu życia

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Sport Definition That's The Whey - 2270g
159,00 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Effective Line D3 + K2 - 90 tabl.
19,99 PLN
Zobacz produkt
Activlab Pharma Ashwagandha - 60 kaps.
22,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść