SALE NIGHT 15% OFF Code: TOTAL15

PRZEPIS: Gofry z proteinowym kremem i owocami

Ostatnie podrygi lata, a więc czas wykorzystać je do końca! Tym razem na tapetę wchodzą gofry z nowymi kremami od 6PAK i pięknie prezentującymi się jerzynami.Czyż to nie idealne połączenie? W dodatku gofry sa rewelacyjnie prostę, ponieważ zrobiliśmy je z ciasta do nalesników od Sport Definition.

Składniki

  • olej rzepakowy w sprayu od Sport Definition 
  • Protein Crepes od Sport Definition
  • Woda 
  • Krem o smaku maliny, czekolady i białej czekolady od 6PAK Nutrition 
  • Owoce - u nas jerzyny

Sposób przygotowania:

Zmieszaj Protein Crepes z wodą według instrukcji na opakowaniu. Rozgrzej gofrownicę i spryskaj ją olejem. Gdy gofrownica będzie już gotowa, wlej do niej wcześniej przygotowane ciasto.

Przypiecz gofry tak, aby były chrupiące i dodaj na nie Proteinowy krem oraz owoce. Taki posiłek będzie super alternatywą do szkoły, do pracy, czy na wyjazd, kiedy nie ma czasu nic zrobić. 

Tyle pyszności, a tylko chwila roboty. Te produkty naprawde umilają życie i powodują niesamowite doznania smakowe, bez dodatku niepotrzebnych cukrów!

Kuchnia BODYPAK

Pasjonaci zdrowego trybu życia

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Sport Definition Protein Crêpes - 1kg
59,00 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Protein Cream Raspberry - 500 g
39,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść