25% OFF on the cheapest product CODE: DEAL25

Moim największym celem na rok 2018 była zmiana swojej sylwetki. Metamorfoza Gosi!

Chciałabym przedstawić Wam moją małą metamorfozę, która rozpoczęła się osiem miesięcy temu. W styczniu moja waga pokazywała 60 kg przy wzroście 153cm, nie wskazywało to na otyłość ale na lekką nadwagę. Wraz z początkiem roku jak to zwykle bywa pojawiły się postanowienia noworoczne.

Moim największym celem na rok 2018 była zmiana swojej sylwetki. Początki były bardzo trudne, przez pierwsze dwa miesiące zmiana nawyków żywieniowych była dla mnie abstrakcją. Nie wiedziałam jak ma wyglądać moja dieta. Czas upływał, a metodą prób i błędów osiągałam co raz lepsze efekty. Konsekwencja i systematyczność spowodowały, że kilogramy na wadze zaczęły spadać. Dużą inspiracją dla mnie były osoby, które prowadzą „fit” instagramowe konta oraz przepisy dodawane na Wyższą Szkołę Bodypak, ponieważ były one na tyle łatwe i proste, że sama mogłam je zrobić i cieszyć się pysznym fit jedzeniem. Stosowałam zdrowe produkty i przekąski takie jak proteiowe ciastka i kremy, które zastępowały mi słodycze.

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

6PAK Nutrition Protein Cream Raspberry - 500 g
39,99 PLN
Zobacz Produkt
Sport Definition Choconutto [krem orzechowo-czekoladowy] - 250g
29,00 PLN
Zobacz Produkt
6PAK Nutrition Protein Wafers - 70g
8,99 PLN
Zobacz Produkt

Gdy kwestia żywienia była ustabilizowana, mogłam rozpocząć treningi. Było mi bardzo ciężko pogodzić codzienną pracę wraz z treningami, ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego – najlepszym rozwiązaniem okazały się treningi wieczorne. Po ośmiu miesiącach waga pokazuje 49 kilogramy, moja pewność siebie wzrosła o 100%, nie mówiąc już o tym, że moja sylwetka znacznie się zmieniła. Mam świadomość, że jest to ciężka praca o samą siebie, którą muszę wykonywać każdego dnia, a taka praca to przyjemność. Cieszy mnie fakt, że mój tryb życia miał ogromny wpływ na bliskie mi osoby, które postanowiły powalczyć o swoje zdrowie poprzez zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Z perspektywy minionego czasu, mogę stwierdzić, iż była to najlepsza decyzja w moim życiu.

Promotorzy BODYPAK

Pasjonaci sportów i zdrowego stylu życia

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Sport Definition That's The Whey Bites - 100g
9,90 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Protein Wafer - 40g
4,99 PLN
Zobacz produkt
Activlab De Luxe Lean Bar - 50 g
4,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść