Powodem podjęcia decyzji o zmianie swojego trybu życia było między innymi wyśmiewanie przez rówieśników w szkole. METAMORFOZA ADAMA

Moja przygoda z treningami zaczęła się 3 lata temu gdy miałem 17 lat. Powodem podjęcia decyzji o zmianie swojego trybu życia było między innymi wyśmiewanie przez rówieśników w szkole. Postanowiłem zmienić swojej życie i zacząć przygodę z treningami i dietą. Wiadomo początki zawsze bywają trudne, ale ja miałem postawiony cel i za wszelką cenę chciałem go osiągnąć. 
Trenuje u siebie w domu, zakupiłem potrzebny sprzęt chociaż większość zrobiłem sam i daje jeszcze większą motywację do ćwiczeń.
Lubię oglądać filmiki na YouTube znanych kulturystów stąd też czerpie zapał i pomysły. 
W układaniu planów treningowych pomaga mi mój znajomy który jest trenerem z 10 letnim stażem. 
Czasami bywają dni, że poprostu nie mam ochoty na trening, ale pomimo tego idę zmniejszam ciężary i daje z siebie jak najwięcej 
Na początku ważyłem 90kg później zbijałem wagę do 75kg. Aktualna waga to 88kg. Dąże teraz do uzyskania 90 kg.
Trenuje 5-6 dni w tygodniu i staram się zdrowo odżywiać. Zrezygnowałem ze śmieciowego jedzenia co nie było wcale proste. Zastąpiłem to jedzenie zdrowym przekąskami między innymi owocami i warzywami.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego co na dzień dzisiejszy osiągnąłem, ale to jeszcze nie koniec. Zamierzam iść cały czas do przodu.
Wcześniej wydawało mi się że nigdy nie dam rady podnosić takich ciężarów jednak z biegiem czasu i mojej systematyczności wszystko stało się dużo łatwiejsze. 
Podjęcie decyzji o treningach i zdrowym odżywianiu to dobry wybór, człowiek jest bardziej witalny i ma większe chęci na wykonywanie zwykłych codziennych czynności.
Od dawna zabierałem się do napisania tej metamorfozy ale bałem się opinii innych. Przyszedł dzień, że trzeba zrobić kolejny krok w swoim życiu i nie przejmować się opinią ludzi którzy w życiu tak naprawdę nic nie osiągnęli. 
Instagram @adamo_dynamit 

Promotorzy BODYPAK

Pasjonaci sportów i zdrowego stylu życia

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

FitMax Slim Diet - 2000g
64,99 PLN
Zobacz produkt
Activlab L-Carnitine 1000 Super - 30 kaps.
19,50 PLN
Zobacz produkt
BioTech Ulisses Shaper - 90 kaps.
59,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść