10% OFF* CODE: SAVE10

Powodem podjęcia decyzji o zmianie swojego trybu życia było między innymi wyśmiewanie przez rówieśników w szkole. METAMORFOZA ADAMA

Moja przygoda z treningami zaczęła się 3 lata temu gdy miałem 17 lat. Powodem podjęcia decyzji o zmianie swojego trybu życia było między innymi wyśmiewanie przez rówieśników w szkole. Postanowiłem zmienić swojej życie i zacząć przygodę z treningami i dietą. Wiadomo początki zawsze bywają trudne, ale ja miałem postawiony cel i za wszelką cenę chciałem go osiągnąć. 
Trenuje u siebie w domu, zakupiłem potrzebny sprzęt chociaż większość zrobiłem sam i daje jeszcze większą motywację do ćwiczeń.
Lubię oglądać filmiki na YouTube znanych kulturystów stąd też czerpie zapał i pomysły. 
W układaniu planów treningowych pomaga mi mój znajomy który jest trenerem z 10 letnim stażem. 
Czasami bywają dni, że poprostu nie mam ochoty na trening, ale pomimo tego idę zmniejszam ciężary i daje z siebie jak najwięcej 
Na początku ważyłem 90kg później zbijałem wagę do 75kg. Aktualna waga to 88kg. Dąże teraz do uzyskania 90 kg.
Trenuje 5-6 dni w tygodniu i staram się zdrowo odżywiać. Zrezygnowałem ze śmieciowego jedzenia co nie było wcale proste. Zastąpiłem to jedzenie zdrowym przekąskami między innymi owocami i warzywami.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego co na dzień dzisiejszy osiągnąłem, ale to jeszcze nie koniec. Zamierzam iść cały czas do przodu.
Wcześniej wydawało mi się że nigdy nie dam rady podnosić takich ciężarów jednak z biegiem czasu i mojej systematyczności wszystko stało się dużo łatwiejsze. 
Podjęcie decyzji o treningach i zdrowym odżywianiu to dobry wybór, człowiek jest bardziej witalny i ma większe chęci na wykonywanie zwykłych codziennych czynności.
Od dawna zabierałem się do napisania tej metamorfozy ale bałem się opinii innych. Przyszedł dzień, że trzeba zrobić kolejny krok w swoim życiu i nie przejmować się opinią ludzi którzy w życiu tak naprawdę nic nie osiągnęli. 
Instagram @adamo_dynamit 

Promotorzy BODYPAK

Pasjonaci sportów i zdrowego stylu życia

regulations

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

FitMax Slim Diet - 2000g

64,99 PLN
Zobacz produkt

Activlab L-Carnitine 1000 Super - 30 kaps.

21,99 PLN
Zobacz produkt

BioTech Ulisses Shaper - 90 kaps.

59,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Why is it worth trusting us?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Express shipping
SSL secure shopping SSL secure shopping
Freebies with every order Freebies with every order
Attractive loyalty program Attractive loyalty program