DISCOUNT 50%  Code: PROMO50  Check!
Recenzje suplementów

Recenzja ON Gold Standard - G. Cerazy i A.Komorowski

 • 1918 odsłon
 • 0 komentarzy

RECENZJA PRODUKTÓW 
Optimum Nutrition serii GOLD STANDARD

przygotwali: Grzegorz i Artur

Nazywam się Grzesiek Cerazy mam 22lata , moja przygoda ze sportem zaczęła się w wieku 15 lat gdy postanowiłem uprawiać kolarstwo górskie, downhill oraz fourcross. Wtedy w okresie zimowym moim przygotowaniem do startów był trening funkcjonalny oraz siłowy. Po skończeniu szkoły przeprowadziłem się do Wrocławia, gdzie kontynuowałem rozwój w dziedzinie fitnessu. Mając ogromne szczęście trafiłem do jednego z Wrocławskich klubów i podjąłem tam prace. Teraz mam możliwość pomocy innym przy ćwiczeniach i żywieniu. Wiem, jakie to ważne, gdyż takiej własnie pomocy brakowało mi w początkach mojej przygody ze sportem. Moje treningi są bardzo różnorodne gdyż łączę trening siłowym crossftowym oraz przygotowującym mnie do płynnej i szybkiej jazdy na górskich szlakach.

Cześć, nazywam się Artur Komorowski, mam 27 lat, jestem trenerem personalnym w jednej z największych wrocławskich siłowni. Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem jeszcze w szkole podstawowej, gdzie regularnie uczestniczyłem w zawodach w skoku w dal oraz biegach sprinterskich. Pierwsze spotkanie z siłownią to czasy liceum, piwnica kolegi i żeliwne ciężarki malowane przez nas sprayem oraz samodzielnie skręcana ławeczka. Od tamtego czasu minęło 10 lat, przez które zbudowałem 30kg masy mięśniowej i zyskałem niezbędne doświadczenia, którymi dziś dzielę się z innymi. Inspiruję się oldchoolową szkołą kulturystyki i ikonami kulturystycznej Golden Era – Arnoldem Schwarzeneggerem, Franco Columbo, Frankiem Zane, Sergio Nubretem i innymi gwiazdami lat 70-tych i 80-tych. Razem z Grzesiem stworzyliśmy duet, który uzupełnia się na sali treningowej – ja wnoszę klasyczny treningi siłowy a Grzesiu nowoczesne założenia w stylu crossfitu.

Teraz kilka słów na temat suplementów które otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Bodypak.pl

On Gold Starndard Pre-Workout

Grzesiu: Dotychczas nie stosowałem w dużym stopniu przedtreningówek, gdyż jestem jeszcze młody i staram się korzystac z naturalnych sił ogranizmu, więc motywacje mam na wysokim poziomie. Bywają gdy dni gdzie nie mam ochoty robić treningu i właśnie dlatego przydają się tego rodzaju suplementy. Co do testowanego pre workoutu: rozpuszcza się bardzo dobrze, smak Firut punch bardzo mi odpowiada bo jest lekko kwaśny. Suplement nie tylko dał mi chęci aby podjąć się wykonania treningu ale również skupił na każdym z ćwiczeń. Nie ogłupia jak niektóre produkty które dotychczas brałem i działa przez dłuższy czas.

Artur: Dla mnie suplement przedtreningowy jest nieodłącznym rytuałem towarzyszącym stylowi pracy, jaki preferuje. Dużo wolnych ciężarów, podstawowych ruchów wielostawowych, duża objętość i intensywność treningu. Od preworkoutu oczekuje efektu sfocusowania i równomiernego działania przez cały trening. Testowany produkt dał mi pożądane wrażenia, a co najważniejsze – oszczędził mi tak często spotykanego przy innych produktach uczucia „zjazdu” tuż po zakończeniu ćwiczeń. Jedyną sugestią z mojej strony jest zbyt mała dawka tyrozyny. Moim zdaniem 500mg na porcje powinno być ciekawym pomysłem.

On Gold Standard BCAA

Grzesiu: Aminokwasy stosuje już długi czas, od kiedy znajomi uświadomili mi że jest to nieodłączny element suplementacji sportowca. Biorę przed i po treningu, niekiedy biorę kiedy czuje że mój organizm potrzebuje troszkę więcej regeneracji. Testowany produkty jest wysokiej jakości na oko można zaobserwować jak rozpuszcza się w wodzie, smak samego produktu jest bardzo dobry jedno z lepszych jakie spożywałem i nie smakuje jak tynk ze ściany a w połączeniu z przedtrenigówką daje niesamowite odczucia dla kubków smakowych.

Artur: Podstawa suplementacji okołotreningowej. Przy swojej wadze (92kg) i długim stażu treningowym stosuje dawkę 10g przed i po treningu. Optymalna dawka pozwalająca na solidny efekt antykataboliczny, zwiększenie wytrzymałości i wydajności treningowej oraz płynne przejście do etapu regeneracji. Dobry, lekko kwaskowy smak daje odetchnąć od wszechobecnej słodyczy, jaką przesycone jest większość suplementów. W połączeniu z przedtreningówką i zimną wodą otrzymujemy naprawdę fajny, orzeźwiający zestaw, który sprawnie przeprowadzi nas przez nawet najbardziej wymagający trening. Jak dla mnie od dziś pozycja obowiązkowa.

On Gold Standard 100% Casein and Whey

Grzesiu: białko gościu u mnie od dłuższego czasu w drugim posiłku w czasie dnia oraz bezpośrednio po treningu. Białko jak i Caseina świetnie sprawdzają się na śniadanie czy też drugie śniadanie, dodając do owsianki czy omleta. Nadają one potrawą bardzo dobry smak oraz dostarczają najwyżej jakości białko. Dodając caseine o smaku czekoladowym do omleta, zmieniła go w super smaczny drugi posiłek w mojej diecie. Mieszając białko z wodą po treningu o smaku cookie, rozpuściło się ono w mgnieniu oka i smakowało bardzo dobrze, ale gdy zrobiłem je z mlekiem, to już był naprawdę odlot!

Artur: Suplementy białkowe to stałe uzupełnienie mojej diety. Stosuje je w drugim posiłku, w połączeniu z płatkami owsianymi lub orkiszowymi, oraz w szejku potreningowym. Często stosuje caseine w połączeniu ze zwykłym białkiem, dzięki czemu otrzymuje mieszankę o różnym czasie trawienia i wchłaniania, co zapewnia mojemu organizmowi stałą podaż aminokwasów przez dłuższy okres czasu. Oba produkty cechują się ponadprzeciętnie dobrą rozpuszczalnością, wyważonym, dobrej jakości smakiem i dobrą przyswajalnością. Nie siedzą na żołądku, nie wywołują uczucia ciężkości, jak niektóre suplementy z niższej półki. Czekoladowa kazeina w połączeniu z kawą, bananem i bezlaktozowym mlekiem daje szejka, którego celebruje niemal jak cheat meal;p

Oceny:

On Gold Standard Pre-Workout :

 • Smak: 5
 • Rozpuszczalność: 5
 • Wpływ na trening: 4
 • Pompa mięśniowa: 2

On Gold Standard BCAA ;

 • Smak: 5
 • Rozpuszczalność: 5
 • Wpływ na trening: 4
 • Regeneracja: 5

On Gold Standard 100% Casein

 • Smak w wodzie: 3
 • Smak w mleku: 5
 • Rozpuszczalność w mleku: 3
 • Pienistość w wodzie : 3
 • Pienistość w mleku : 3

On Gold Standard 100% Whey

 • Smak w wodzie: 4
 • Smak w mleku: 5
 • Rozpuszczalność w mleku: 3
 • Pienistość w wodzie : 2
 • Pienistość w mleku : 2
Recenzenci BODYPAK
Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść