Suplementacja

06-02-2019

Metamorfoza Agnieszki., czyli krótka historia o tym jak zrzucił 12kg!

Sport zawsze był w moim życiu, bieganie, siatkówka, ale później trochę się pogubiłam, papierosy, złe jedzenie i tak dalej. W 2018r. na wadze zobaczyłam 63.5kg. Powiedziałam dość! Zaczęłam od sierpnia. Na poczatku było mi bardzo ciężko, ale chęć zrzucenia kilogramów wygrała z lenistwem!


Do dnia dzisiejszego udało mi się zgubić w sumie 12kg. Ważę 51.5kg! I naaaapewno nie poprzestanę na tym! Na horyzoncie mam kolejne odważne plany.
Ogólnie ostro idę po swoje i łatwo naprawdę nie było i nie jest. Pracuję na różne zmiany, często mogłoby się wydawać że brakuje czasu. Ale nie dla mnie takie problemy! 6 treningów w tygodniu, Wszystkie posiłki wliczone, mnóstwo potu i czasem łez. Mnóstwo wyrzeczeń, treningów. Ważenia posiłków, suplementacji ale warto.

Suplementy, które mogą Cię zainteresować:

Sport Definition Fat No More - 120 kaps.
79,00 PLN
Zobacz Produkt
BioTech Iso Whey Zero - 2270g
218,99 PLN
Zobacz Produkt

Najtrudniej chyba jest jak brakuje wsparcia, każdy pyta po co dlaczego, ciężko na imprezie wyciągać swoje pudełeczko z posiłkiem. Ale jeśli komuś to nie pasuje to już trudno, warto walczyć o swoje i nie patrzeć na innych. Naprawdę czas mija a im dłuższy czas tym większe cuda można zdziałać. Wszystko rozpisywałam sama i treningi i dietę i suplementację. Teraz już jestem pod opieką trenera i dietetyka, aby już na własną rękę nic nie robić.
Jestem zarażona siłownia i zdrowym jedzeniem, chyba aż za bardzo czasami, wszystko podporządkowuje pod treningi. Tak naprawdę zmieniłam całe życie pod to :) i mam kolejne pomysły i cele na przyszłość!
Stosuje izolat białka, witaminę D3K2, kwasy omega 3, oraz pakiet witamin. Oprócz tego, gdy najdzie mnie ochota na coś słodkiego to bardzo pomagają sosy zero lub batony proteinowe. Wszystko się da tylko trzeba chcieć i mieć silną motywację

Promotorzy BODYPAK

Pasjonaci sportów i zdrowego stylu życia

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Sport Definition That's The Whey - 2270g
159,00 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Effective Line Vitamins & Minerals - 90 tabl.
24,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść