PROTEINS 15% OFF Code: BIALKO15
Trening

19-03-2019

RECENZJA: Wspólny trening BODYPAKI

Bodypaka to grupa zrzeszająca ludzi zainteresowanych aktywnym trybem życia oraz FIT światem. W tej grupie są zarówno kulturyści jak i osoby, które rekreacyjnie uprawiają sport.

W ubiegłą niedzielę odbył się wspólny trening BODYPAKI w Katowicach na siłowni Smart Gym 4 Wieże.

Co miało to na celu?

Miło to na celu poznanie się członków grupy BODYPAKA, którzy na codzień w internecie wymieniają się swoimi spostrzeżeniami, inspiracjami i przemyśleniami z naszego FIT świata.

Jak wyglądał wspólny trening?

Grupa liczyła 47 osób i była podzielona na 7 podgrup, w których każda trenowała wybraną partię ciała z określonym trenerem. Treningi prowadzone były przez:
1. Paulę Mocior Ambasadorkę 6PAK Nutrition,
2. Annę Halejak wielokrotną złotą medalistkę w fitness sylwetkowym kobiet, 3. Piotra Boreckiego Ambasadora 6PAK Nutrition ,
4. Pawła Kocha kulturystę wagi ciężkiej,
5. Benjamina Szczygła Mistrza Polski Juniorów IFBB Classic Physique,
6. Kamila Koźlika Mistrza Polski Men`s Physique 2018,
7. Szymon Karelus Bardzo utalentowany zawodnik kulturystyki klasycznej.

Trening nastawiony był na poprawę techniki, uzupełnienie merytorycznych wiadomości na temat danych ćwiczeń oraz warsztatowe pokazanie ćwiczeń na dane partie ciała przez osoby doświadczone i cenione w branży fitness.

Czy trening miał dodatkowo jakieś atrakcje?

Każdy z uczestników dostał paczkę, która zawierała koszulkę/tank top, 3 shoty przedtreningowe od 6PAK Nutrition, smycz, opaska, próbka That`s The Whey od Sport Definition oraz LIFEPAK od 6PAK Nutrition.
Dodatkowo towarzyszyła temu degustacja białka That`s The Whey od Sport Definition, które rozdawane było nie tylko dla uczestników treningu BODYPAKI, ale też dla klientów siłowni SMART GYM.
Na koniec spotkanie odbywały się również konkursy dla kobiet i mężczyzn w których do wygrania były nagrody ufundowane przez firmę BODYPAK.
Konkursy polegały na zrobieniu planków oraz pompek i cieszyły się dość sporym zainteresowaniem. Mozna było też zapytać zawodników o ich plany startowe oraz o przemyslenia dotyczące tego (i nie tylko tego) treningu. Zawodnicy odpowiadali z uśmiechem i chętnie prowadzili dalszą konwersację.

Przemyslenia na temat treningu?

Uważam, że takie inicjatywy są świetne zarówno dla osób, które interesują się kulturystyką jak i tych które chcą podszkolić swoją technikę. Były tam osoby o zróżnicowanym wieku przez co można stwierdzić, że każdy znalazł coś dla siebie. Zupełnie nie żałuję swojej obecności na tym evencie, ponieważ dowiedziałam się sporo interesujących mnie rzeczy dotyczących techniki wykonywania przeze mnie ćwiczeń. Dziewczyny Paula i Ania pokazywały bardzo wiele przydatnych tipów, które zapewne w najbliższym czasie wdroże w swój trening. Chwilke miałam też okazję poobserwować Benjamina, Pawła, Piotrka, Szymona i Kamila, którzy moim zdaniem znakomicie objaśniali ćwiczenia i pilnowali techniki wśród osób, które również widać , że miały o tym pojęcie. Dodatkowo, atmosfery panującej na tym spotkaniu nie można porównać do niczego innego. Ludzie Byli wyjątkowo mili począwszy od osób prowadzących treningi jak i uczestników oraz obsługi siłowni Smart Gym. Powiem szczerze, ze równie bardzo jestem zaskoczona przestrzenią tej siłowni, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Nie było ścisku, a swoboda, co pozwalało nam na to żeby dobrze się tam czuć. Spróbowałam również białko, które teraz zagości u mnie w menu na stałe, ponieważ smak kokosowy powalił mnie na kolana. Jednym słowem jestem bardzo zadowolona z tego, że przyjechałam pomimo tego, że jestem z Krakowa. Mam nadzieję, ze takie spotkania będą robione częściej, a ja na pewno będe na nich stałym bywalcem.

Promotorzy BODYPAK

Pasjonaci sportów i zdrowego stylu życia

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Sport Definition That's The Whey - 700g
59,00 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition LIFE PAK - 180g
19,99 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Boom Shot - 80ml
3,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść