15% OFF FOR ORDERS OVER 250 zł CODE: SAVE15
Trening

12-06-2019

Krótka recenzja filmu: 6PAK UCZY - NIETYPOWY MARTWY CIĄG

Na 6PAK Tv. została wznowiona seria 6PAK UCZY. Na pierwszy ogień zrecenzujemy film, w którym "nauczycielką" jest Ania Woźniakowska, która pokazuje nie dla wszystkich jasne i znane ćwiczenie tzw. "Rumuński martwy ciąg". Co z tego wyszło? Sami musicie to zobaczyć w filmiku, ale spróbujemy troszkę zobrazować o co tam chodzi.

Ćwiczenie pokazywane przez Anię angażuje całą taśmę tylną oraz mięśnie pośladkowe, ale Ania pokazuje w filmiku, że można wykonać je na dwa różne sposoby. Mówi, że są też inne partie, które wspomagają ten ruch. Na filmie możemy zobaczyć dwa sposoby wykonania ćwiczenia angażujące różne z tych partii mięśniowych. Czyli niby to samo ćwiczenie, a jednak inne wykonanie powoduje zaupełnie różny ruch. Ania Woźniakowska doskonale pokazuje, które wykonanie angażuje dane mięśnie. Warto obejrzeć, ponieważ film jest dosyć merytoryczny i każdy ruch jest przez Anię komentowany, co dla początkujących może byc doskonałą wskazówką i pokazaniem techniki wykonania ćwiczenia.

Recenzenci BODYPAK

Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Olimp 100% Natural Whey Protein Concentrate - 700g
56,99 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Heat Shot - 80ml
3,99 PLN
Zobacz produkt
Essence MSM - 90 tabl.
29,00 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść