15% OFF FOR ORDERS OVER 250 zł CODE: SAVE15
Trening

12-06-2019

6PAK UCZY- Prawdziwa zbroja z mięśni (CORE)

Kolejny filmik z serii 6PAK UCZY już na kanale 6PAK tv. Tym razem w rolę mentora wcielił się popularny "chudy" czyli Kuba Obara. Tematem jego lekcji jest brak odpowiednio zbudowanego gorsetu mięśniowego, co może przekładać się na późniejsze kontuzje i urazy.

Na filmiku Jakub pokazuje nam kilka ćwiczeń, które jak twierdzi jeśli będą wykonywane regularnie odbudują sprawność od środka. Ćwiczenia wykonywane przez Kubę wykonywane są zupełnie bez dodatkowego obciążenia z wykorzystaniem maty, rollerów, gumy oporowej i własnego ciężaru ciała.
Uważamy, że w dobie czasów pracy siedzącej i dla osób trenujących siłowo takie wskazówki dotyczące rozwoju mięśni i poruszenia ich do działania są jak najbardziej wskazane, dlatego polecimy Wam ten film.

Recenzenci BODYPAK

Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Nutrend Flexit Drink - 400g
42,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść