25% OFF on the cheapest product CODE: DEAL25

Dobre makro w podróży, czyli co zjeść na stacji

Na kanale 6PAK tv. pojawił się film dotyczący tego co można zjeść na stacji benzynowej. Obama Koks wraz ze swoim niezawodnym operatorem testują posiłki, alternatywne do niezdrowych hot dogów. Oprócz przekąsek takich jak kabanosy, wafle ryżowe, kukurydziane chłopaki zwracają uwagę również na posiłki gotowe do spożycia.

Na stacji benzynowej znaleźli m.in. gotowe sałatki z różnymi składnikami zaczynając od jajka z tuńczykiem, która może być bardziej energetyczna kończąc na polędwiczkach z kurczakiem i warzywami, która jest traktowana jako wersja low carb. Do sałatki dołączone były również różne dressingi, które oczywiście jeśli ktoś liczy kalorie może pominąć.
Ciekawą opcją jest również danie ekspres, które wystarczy włożyć do mikrofali i nie trzeba przechowywać go w lodówce.
Sporo uwagi Jakub poswięcił burgerom, które były również w wersji dla vegetarian. Można było wybrać burgera z buraka, ciecierzycy oraz jaglanego. Chłopaki spróbowali burgera z buraka, który spowodował u nich dwie różne opinie. Sprawdźcie komu smakowało, a komu nie klikając tutaj .

Recenzenci BODYPAK

Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Nutrend Flexit Drink - 400g
42,99 PLN
Zobacz produkt
Oli-Oli Olej Rzepakowy do smażenia - 170g
14,99 PLN
Zobacz produkt
Sport Definition Choconutto [krem orzechowo-czekoladowy] - 250g
29,00 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść