Projekt "Odchudzamy kamerzystę" na kanale 6PAK tv.

Na kanale 6PAK tv. pojawił się film z zupełnie innej serii niż dotychczas. Minowicie Pan operator Guli, który do tej pory znajdował się z drugiej strony obiektywu pokazuję się z innej perspektywy. Projekt nosi wdzięczną nazwę "Odchudzamy kamerzystę", który swoim tytułem wyjaśnia doskonale na czym będzie polegał.


Gulczas - operator podejmuje się wyzwania utraty wagi, ponieważ do tej pory nie zważał na to co je i za namową Obamy, chce ewidentnie to zmienić. Prolog został zrobiony w wersji humorystycznej, ale nie możemy zarzucić temu braku profesjonalizmu. Czy Guliemu uda się zrzucić zbędne kilogramy i czy da sobie radę z dietą, którą przygotują mu specjaliści?
Tego dowiecie się śledząc jego losy na kanale 6PAK tv.

Recenzenci BODYPAK

Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Trec CLA Softgel - 100 kaps.
49,99 PLN
Zobacz produkt
Sport Definition Fat No More - 120 kaps.
79,00 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Heat Caps - 90 kaps.
34,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść