PROTEINS 15% OFF Code: BIALKO15

Projekt "Odchudzamy kamerzystę" na kanale 6PAK tv. part.2

Na kanale 6PAK tv. możemy zobaczyć już nowy odcinek serii "Odchudzamy kamerzystę", w którym operator Guli podejmuje się trzymania diety i otrzymuję ją wraz z planem treningowym na najbliższe dni.

Na pierwszy ogień idą badania laboratoryjne, po których można stwierdzić, że Gulczas nie pilnował swojej diety przez ostatnie lata. Wprowadzony nowy model żywienia i sposobu życia ma za zadanie zmienić jego stan zdrowia oraz zredukować wagę ciała.

Przykładowy dzień Gulczasa zaczyna się od owsianki czekoladowo-migdałowej, którą zjada dwie godziny po wstaniu z łózka. Kolejnym posiłkiem jest koktajl, który ma być dla niego szybką alternatywą na pełnowartościowy posiłek i powinien zjeść go o 11. Na obiad serwowane ma tagiatelle z kurczakiem w sosie pomidorowo jogurtowym, które rozkłada sobie na dwie porcje i drugą będzie zajadał się wieczorem. W między czasie przed treningiem jest jeszcze shake białkowy z brzoskwinią.

To zupełnie inny model żywienia niż do tej pory, ale dzięki wsparciu najchudszego z ekipy motywacja kamerzysty jest bardzo duża, jednak zdecydowanie widać na filmie, że na początku ćwiczenia sprawiają sporo trudności, a do racjonalnej diety Tomek musi się jeszcze przyzwyczaić.

Nie zmienia to faktu, że projekt początkuje dobrą zmianę dla Guliego i serdecznie kibicujemy mu wszyscy i z niecierpliwością czekamy na kolejny film, który będzie pokazywał jego losy!

Śledźcie kanał 6PAK tv. i dodajcie Gulczasowi otuchy w komentarzach!

Recenzenci BODYPAK

Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Trec ClenBurexin - 90 kaps.
55,99 PLN
Zobacz produkt
Sport Definition Fat No More - 120 kaps.
79,00 PLN
Zobacz produkt
Sport Definition Monohydrat Kreatyny The Mono - 500g
49,00 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść