Wspieramy Ratowników Medycznych

W tym trudnym okresie, mimo obostrzeń i wprowadzanych ograniczeń, wszyscy powinniśmy trzymać się razem! W dniu dzisiejszym przekazaliśmy wolontariuszom z @Widzialna Ręka - Chrzanów produkty dla Ratowników Medycznych pracujących na terenie Chrzanowa i powiatu chrzanowskiego.
Możemy sobie tylko wyobrazić w jak trudnych warunkach pracujecie i jak bardzo narażacie siebie aby ratować zdrowie i życie innych. Szczególnie w tym ciężkim czasie chcielibyśmy choć trochę ułatwić Wam pracę przekazując każdemu z Was łatwe w przygotowaniu posiłki instant.

Trzymamy kciuki za Was!

Pracownicy Bodypak

www.bodypak.pl

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Trec Shaker Special Forces Silver - 700ml
12,99 PLN
Zobacz produkt
Trec Shaker 209 Stronger Together BLUE - 500ml
16,99 PLN
Zobacz produkt
Trec Better Choice Complete Food - 900g
44,90 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść