25% OFF on the cheapest product CODE: DEAL25

Witamina C w walce o lepszą odporność

Szalejący na świecie koronawirus pochłonął już znaczną ilość ofiar, a to jeszcze nie koniec. Naukowcy na całym świecie starają się jak mogą znaleźć skuteczny sposób na wzmocnienie organizmu ludzkiego, by wspomóc go w walce z infekcją, tym niezwykle niebezpiecznym dla życia patogenem.

Bliskim przełomu jest zespół medyczny ze szpitala uniwersyteckiego Xi'an Jaotong w Chinach, który badał wpływ dużych dawek witaminy C na przebieg leczenia u pacjentów zainfekowanych koronawirusem (COVID-19). Opublikowane przez niego wyniki wskazują, że stan pacjentów przechodzących ciężkie zapalenie wieńcowe będące powikłaniem COVID-19 znacząco się poprawił dzięki zastosowaniu dużych dawek czystej witaminy C.

Zespół sugeruje rozpoczęcie leczenia przy pomocy witaminy C – zarówno w przypadkach krytycznych, jak i przypadkach wystąpienia ciężkiego zapalenia płuc. Wyjaśnienie pojawiło się w formie notatki prasowej:

Paweł Zieliński

Specjalista ds. suplementacji, biotechnolog

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Trec Multi Pack - 240 kaps.
69,99 PLN
Zobacz produkt
Formotiva Vitamin Elite - 60 kaps.
28,99 PLN
Zobacz produkt
UNS Pure Vitamin C - 200g
24,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść