25% OFF on the cheapest product CODE: DEAL25

Świąteczny trening w domu

3...2...1... strat wstajemy z kanapy. Ćwiczymy. Nie ma gdzie spalić kalorii to czas na trening w domu. Łapcie od nas pomysł na taki trening, który zmotywuje Was do ruszenia się z miejsca. Niestety te święta są inne niż wszystkie dlatego musimy sobie jakoś radzić. Weźcie sobie ten plan treningowy do serducha i róbcie go dzisiaj razem z nami. 

Pracownicy Bodypak

www.bodypak.pl

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Trec Fat Killer - 500ml
55,99 PLN
Zobacz produkt
BioTech Vitamin Complex - 60 kaps.
25,98 PLN
Zobacz produkt
Sport Definition Fat No More - 120 kaps.
79,00 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść