PROTEINS 15% OFF Code: BIALKO15
Trening

11-05-2020

#zarażajenergią - Trening CrossFit w domu - Mateusz Wasilewski

Dzisiejszy trening tygodnia, pokaże Wam jak bez problemu można zrobić Crossfit w domu. Przeprowadził go dla Was jeden z najlepszych profesjonalnych zawodników CrossFit w Europie - Mateusz Wasilewski.

Co potrzebujesz do treningu?

Do wykonania ćwiczeń potrzebujesz jedynie:

  • gumę oporową
  • matę
  • jeden hantel - ciężar dowolny

Sesja crossfitowa trwa 20 min.

CrossFIT

20` AMRAP
20 ALT. DB HANG POWER SNATCH
20 BANDED OVER HEAD SQUAT
20 V_UPS

Dla kogo jest taki trening?

Jeśli dobierzesz dla siebie odpowiedni ciężar takie ćwiczenia są za równo dla zaawansowanych jak i dla początkujących. Taka sesja crossfitowa powinna dać Wam mocno w kość, ponieważ powinno być mocno intensywnie i bardzo szybko wykonana.

Jeśli chciałbyś wskoczyć na wyższy poziom zobacz też inne treningi Wasyla oraz innych trenerów takich jak: Mariusz Tomczuk, Bartosz Leoniewski, Magdalena Stawiński, czy Jakub Obara.

Eksperci BODYPAK

Grupa specjalistów z zakresu suplementacji

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Sport Definition That's the Whey ISOLATE - 2000-2270g
199,00 PLN
Zobacz produkt
Sport Definition PumpKick SHOT - 80 ml
5,00 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Heat Caps - 90 kaps.
34,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść