25% OFF on the cheapest product CODE: DEAL25

PRZEPIS: Proteinowe Pankejki na śniadanie

Omlety i pankejki to bardzo popularna forma śniadania! I to bardzo zrozumiałe, ponieważ zjedząc rano "coś na słodko" nie będzie nam się później chciało podjadać słodyczy. Ja tym razem wykorzystałam bardzo szybką i prostą metodę przyrządzenia posiłku, mianowicie gotowe pancake w proszku z firmy Trec Nutrition. Zdecydowanie się nie zawiodłam, ponieważ wyszły puszyste i idealne, a co najlepsze zrobiłam je w ekspresowym tempie. Usmażyłam je na małokalorycznym oleju w sprayu, i dodałam przepyszny krem proteinowy oraz owoce.

Składniki:

  • 6 miarek proszku Protein Pancake od Trec Nutrition
  • 100 ml wody
  • olej w sprayu (dwa psiknięcia)
  • Krem proteinowy od Trec Nutrition
  • owoce

Sposób przygotowania:

Proszek zmieszać z wodą, tak aby nie pozostawić żadnych grudek. Patelnię spryskać olejem i postawić na ogniu. Wylać powstałą masę na rozgrzany olej i smażyć około minutę na każdej stronie.
Gotowy naleśnik zdjęć z patelni i nałożyć krem proteinowy oraz owoce.

Można zrobić kilka mniejszych placuszków z tej masy. Ja akurat postawiłam na jeden większy, bo tak jest trochę szybciej .
Makro takiego naleśnika bez dodatków to 293 kcal w tym: T-7,8 g, W-28.7 g, B-23.6 g.

Izabela Mencel

Team Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Oli-Oli Olej Rzepakowy do smażenia - 170g
14,99 PLN
Zobacz produkt
Trec Booster Protein Cream Coconut Kokosowy Krem Proteinowy - 300g
31,99 PLN
Zobacz produkt
Trec Booster Protein Pancakes - 525g
39,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść