15% OFF CODE: SAVE15
Trening

18-05-2020

#zarażajenergią - Trening barków - Piotr Borecki

Dzisiaj Piotr Borecki odkrywa dla wszystkich swój domowy trening barków. Nie potrzebujesz do tego treningu zbyt wielu sprzętów. Wystarczy tylko mini i maxi band i jesteś w stanie utrzymać swoją formę nie wychodząc z domu.

Trening barków:

5 ćwiczeń każde ćwiczenie w zakresie 10-12 powtórzeń, 30 sekund przerwy po każdym ćwiczeniu.
3/4 serie między seriami 90 sekund przerwy

1. Wyciskanie żołnierskie
2. Wznosy w bok
3. Wznosy wzdłuż tułowia
4. Wznosy w przód jednorącz
5. Wznosy w opadzie tułowia

Jest to trening dla osób, które chcą zastąpić sobie siłownie domowym zaciszem lub łonem natury. Taki trening nie wymaga od nas sprzętu dlatego można go zrobić w każdych warunkach i nawet jak już otworzą siłownie to mieć w zapasie taką alternatywę.
Jeśli chcesz zobaczyć inne treningi Piotrka kliknij tutaj
Możesz zobaczyć także innych trenerów i ćwiczenia na zupełnie inne partie ciała. Zobacz treningi i #zarażajenergią razem z nami.

Eksperci BODYPAK

Grupa specjalistów z zakresu suplementacji

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

BodyNetics Mini Power Band - 3 szt.
39,99 PLN
Zobacz produkt
BodyNetics Guma Taśma Rehabilitacyjna do ćwiczeń Medium Opór 5-8 kg
15,99 PLN
Zobacz produkt
BodyNetics Guma Taśma Rehabilitacyjna do ćwiczeń X-Heavy Opór 12-15 kg
17,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść