PROTEINS 15% OFF Code: BIALKO15

PRZEPIS: Lody truskawkowe

Idealne na upalną pogodę są lody i sorbety. Ale czy można je przyrządzić w dietetycznej wersji? Oczywiście! Wystarczy pozamieniać kilka składników i będziemy mieć cudowny deser, który możemy zjeść bez wyrzutów sumienia.

Składniki:

  • mrożony banan
  • 200 g truskawek
  • 140 g jogurtu naturalnego
  • 40 g erytrytolu

Sposób przygotowania:

Banana pokrój w kostkę i włóż do zamrażarki razem z truskawkami na około 2 godziny. Erytrytol zmiel na pył. Dodaj do niego zmrożone owoce i zblenduj na maksymalnych obrotach.
Dodawaj jogurt naturalny porcjami ciągle miksując. Lody podawaj bezpośrednio po przyrządzeniu.

Izabela Mencel

Team Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Intenson Erytrytol - 500g
14,99 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Syrup ZERO Chocolate-Caramel - 500ml
17,99 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Syrup ZERO Raspberry - 500ml
17,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść