FIND YOUR DISCOUNT up to 15% OFF CODE: SAVE15
Trening

02-10-2020

Wyzwanie Trec Challenge - sprawdzian możliwości na miarę prawdziwych twardzieli

Kilka dni temu na kanale Trec miała miejsce premiera Trec Challenge. Producentem tego serialu jest Trec Nutrition - polski producent żywności funkcjonalnej, odżywek, suplementów i akcesoriów.

Generalnie wszyscy byliśmy w szoku po obejrzeniu pierwszego odcinka tego świetnie zrobionego programu, pomimo że już wcześniej widzieliśmy jego zwiastun.
Uczestnicy programu biorą udział w obozie survivalowym, prowadzonym przez byłego żołnierza wojsk specjalnych - Wojciecha "Zachara" Zacharków.

Kim są uczestnicy Trec Challenge?

To zwykli a zarazem niezwykli ludzie pokonujący swoje słabości. W programie możemy zobaczyć między innymi takie gwiazdy sceny kulturystycznej jak: Tomek Lech, Mariusz Tomczuk, czy Natala Damek. Oprócz nich wyzwanie podjęli również śmiałkowie Marek Lipiński - grafik komputerowy, Artur Cichuta - trener i akrobata oraz Tamara Kanecka-Brzóska na codzień zajmująca się organizacją wycieczek.
Jesteśmy pod wrażeniem ich samozaparcia, ponieważ już w pierwszym odcinku popularny "Zachar" dał im mocno w kość.

Po co jest wyzwanie Trec Challenge?

Siła fizyczna w ekstremalnych sytuacjach jest bardzo potrzebna jednak nie zawsze wystarcza. Są w życiu każdego człowieka momenty, gdzie przychodzi zmagać się z własnymi ograniczeniami i podejmować swoje osobiste wyzwania.
Program Trec Challenge ma za zadanie pokazać czym jest prawdziwa siła i samo oglądanie go sprawia, że czujemy się bardziej zmotywowani.

Dlaczego warto oglądać Trec Challenge?

Ponieważ, często myślimy że nie damy rady w jakiejś sytuacji a program ten pokazuje, że każdy człowiek ma swoje słabości i wystarczy odpowiednie nastawienie głowy i dobry motywator, aby sobie z nimi poradzić. 

Recenzenci BODYPAK

Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Trec L.A.N.T.A.N. BCAA Special - 320 kaps.

79,00 PLN
Zobacz produkt

Trec T.O.R. Creatine Gun Powder - 600g

45,00 PLN
Zobacz produkt

Trec Team Backpack 004 Melange Grey & Black - 1 szt.

139,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść