SUPPLEMENTS 15% OFF* CODE: SAVE15

Sos Andaluzyjski od 6PAK - recenzja

Bazą sosu andaluzyjskiego jest majonez z dodatkiem koncentratu pomidorowego i czerwonej papryki. Sos ogólnie jest bardzo pyszny jednak jak wiemy sam majonez ma w sobie bardzo dużo niepotrzebnych kalorii dlatego 6PAK wyprodukował do niego alternatywę, która nie posiada żadnych kalorii.

Sos ma strukturę dość gęstą więc jest to jego niewątpliwy plus. Widać ogromny progres w smakach sosów ZERO , ponieważ zdecydowanie ciężej jest już je odróżnić od tych z kaloriami.
Smak jest dość łagodny i w skali od 1 do 10 dalibyśmy mu 9 . Potrawą do której go użyliśmy były krążki dyniowe z farszem z mięsa mielonego i właśnie z tego sosu.

W tej roli spisał się wyśmienicie i możemy zgodnie powiedzieć, że domownicy nie wyczuli w smaku, że coś jest okrojone z kalorii i wszyscy zajadali się potrawą. Nawet Ci którzy nie są zwolennikiem koncepcji FIT.
Cena tego sosu nie jest wysoka, bo starcza on na długi czas i po otwarciu przechowywany w lodówce nie traci wartości. Sprawdziliśmy na własnym.

Podsumowując:

Sos Andaluzyjski od 6PAK Nutrition to dobry zakup i warto się nim zainteresować. Ma dobrą ceną, a smak nie odbiega od popularnych kalorycznych wersji tego sosu. Z czystym sumieniem polecamy osobom które dbają o linię i zwracają uwagę na ilość dostarczanych do organizmu kalorii.

Recenzenci BODYPAK

Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

6PAK Nutrition Syrup ZERO Advocaat - 500ml

17,99 PLN
Zobacz produkt

6PAK Nutrition Sauce ZERO Andalusian - 500ml

17,99 PLN
Zobacz produkt

6PAK Nutrition Sauce ZERO Pesto - 500ml

17,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Why is it worth trusting us?
Express shipping
SSL secure shopping
Freebies with every order
Attractive loyalty program