PROTEINS 15% OFF CODE: BODY15 VITAMINS 15% OFF CODE: BODY15
Suplementacja

10-12-2020

Jakie suplementy wybrać na prezent dla bliskiej osoby?

Święta to wyjątkowy czas, w którym zasiadamy przy wspólnym stole, składamy sobie życzenia i obdarowujemy prezentami. Jest to czas przede wszystkim spokoju, ale przede wszystkim moment, w którym mamy chwilę dla siebie i swoich bliskich. Często jednak zastanawiamy się przed świętami jaki prezent będzie odpowiedni dla bliskiej nam osoby i na ostatnią chwilę kupujemy prezent. Warto zatem zastanowić się nad odpowiednim prezentem chwilę wcześniej i mam nadzieję, że niniejszy artykuł pomoże Wam w odpowiednim wyborze! 

Nie zaskoczę Was chyba, że obecnie to co się dzieje na świecie – jeszcze bardziej daje nam do myślenia na temat naszego zdrowia. Wiele z nas dopiero teraz zaczyna o to zdrowie dbać i nasuwa się wprost pewne powiedzenie: „Mądry polak po szkodzie”. Nie bez przyczyny piszę o zdrowiu w kontekście suplementów diety.

Czy uważam, że suplementy to dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby? Zdecydowanie TAK. Oczywiście – ktoś może pomyśleć: „serio, chcesz komuś zaproponować aby zakupił suplementy dla kogoś bliskiego?!”. Odpowiem Wam pytaniem, które da Wam do myślenia: „Czy dbanie o zdrowie bliskiej osoby poprzez suplementy diety nie jest dobrym pomysłem?”. Możecie się zatem ze mną zgadzać, bądź nie, lecz dla mnie suplementy diety są idealną alternatywą na prezent na zbliżające się święta. Koniec roku, postanowienia noworoczne „Nowy rok, nowy/a ja”, „w końcu się wezmę za siebie, zadbam o swoje zdrowie” – prezent w formie suplementów diety będzie idealnym startem w drodze o lepszą wersję samego siebie i troskę o nasze zdrowie.

No dobrze, mam nadzieje, że choć trochę Was przekonałem do tego, że suplementy diety mogą być fajnym prezentem dla naszych bliskich. Nie przekonując Was dalej, przedstawię Wam kilka suplementów diety, które mogą znaleźć się w paczce świątecznej:

Witaminy i minerały – bez względu na to czy jesteśmy osobą aktywną, czy też nie – kompleks witamin i minerałów zawsze będzie dla naszego organizmu zbawienny. Mają one wpływ na wiele procesów, które zachodzą w naszym organizmie i bez jego odpowiedniego poziomu – nasza odporność może być obniżona, a co za tym idzie – odczuwać będziemy większe zmęczenie, a także możemy po prostu częściej chorować.

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

6PAK Nutrition Effective Line D3 + K2 - 90 tabl.
19,99 PLN
Zobacz Produkt
Formotiva Vitamin Elite - 60 kaps.
28,99 PLN
Zobacz Produkt
6PAK Nutrition Effective Line Vitamins & Minerals - 90 tabl.
24,99 PLN
Zobacz Produkt

Odżywka białkowa – idealny zamiennik dla białka w diecie. Jest również najszybszym sposobem na szybkie dostarczenie aminokwasów po zakończonym treningu.

Kreatyna – idealny prezent zarówno dla osób aktywnych fizycznie, jak i dla osób, które tej aktywności mają zdecydowanie mniej. Kreatyna nie tylko pozytywnie wpływa na odbudowę ATP (dostarczanie energii w trakcie ćwiczeń), ale korzystnie wpływa także na serce, układ krążenia, czy m.in. wpływa na lepszą pracę naszego mózgu;

  1.        Bcaa - aminokwasy rozgałęzione (leucyna, izoleucyna, walina) – należą one do aminokwasów egzogennych, a więc takich, które nasz organizm nie jest w stanie sam wyprodukować, stąd muszą być dostarczane „z zewnątrz”. Mają one pozytywny wpływ na układ nerwowy, opóźniają uczucie zmęczenia, a także przyczyniają się do przyśpieszenia regeneracji potreningowej;
  2.        Omega 3 – kwasy tłuszczowe z grupy Omega-3 posiadają wiele korzyści zdrowotnych jeśli chodzi o funkcjonowanie naszego organizmu. Wpływają one między innymi na niwelowanie stanów zapalnych, poprawę pracy naszego mózgu, wzroku, czy też mózgu.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to fantastyczny okres, w którym nawzajem obdarowujemy się prezentami. Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla najbliższej osoby – mam nadzieje, że niniejszy artykuł pomoże Wam w doborze takiego prezentu, a osoba, która tez prezent otrzyma będzie zadowolona!

Michał Lebiest

Trener personalny

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

BioTech Iso Whey Zero - 908g

109,99 PLN
Zobacz produkt

BioTech Chondroitin Glucosamine - 60 kaps.

30,99 PLN
Zobacz produkt

BioTech 100% L-glutamine - 500g

75,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Why is it worth trusting us?
Express shipping
SSL secure shopping
Freebies with every order
Attractive loyalty program