Gainery poniżej 20% białka
(Jest 37 produktów.)

Gainery o zawartości białka w przedziale od 10 do 19% stanowią podstawę suplementacji wielu sportowców. Taka ilość protein i węglowodanów sprawdza się w większości przypadków. Oczywiście jest to kwestia indywidualnego zapotrzebowania na składniki odżywcze. Warto zwrócić uwagę na pochodzenie protein w konkretnym produkcie by upewnić się, że spełni stawiane przed nim oczekiwania. Dodatkową kwestią są węglowodany – im bardziej złożone tym z definicji lepiej. Działanie gainerów jest oczywiste – uzupełniają dietę i wspierają rozwój masy. Smak oraz rozpuszczalność to kolejne parametry, które nie stanowią zazwyczaj problemu. Nasze propozycje będą odpowiednie dla każdego (mogą byś stosowane także przez początkujących sportowców) kto potrzebuje wzmocnić swoją dietę.

Popularne produkty

Produkty wybierane najczęściej przez naszych klientów
 • Trec Magnum 8000 - 4kg
  Top 10
  W magazynie
  Trec Magnum 8000 - 4kg
  132,05 PLN

  Jeżeli masz problem z przybraniem na wadze, a dieta nie jest Twoją najmocniejszą stroną – ten produkt jest dla Ciebie idealny. Przemyślany skład idzie w parze wysoką kalorycznością, dzięki czemu dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości substancji odżywczych nigdy nie była tak prosta!

  W magazynie
 • Weider Mega Mass 2000 - 4,5kg
  Darmowa Dostawa Top 10
  W magazynie
  Weider Mega Mass 2000 - 4,5kg
  189,99 PLN

  Znakomita odżywka na masę typu „gainer” o zwiększonej kaloryczności – odpowiedniej dla osób mających problem z przybraniem na masie mięśniowej (hardgainerów). Świetnie smakuje i nie stwarza problemów z rozpuszczalnością! Dodatkowo zawiera kompleks witaminowo-mineralny wspierający prawidłową pracę całego organizmu!

  W magazynie
 • Fitness Authority Xtreme Mass Effect - 5kg
  Darmowa Dostawa Top 10
  W magazynie
  Fitness Authority Xtreme Mass Effect - 5kg
  139,00 PLN

  Zaawansowany gainier o sprawdzonym działaniu nowej generacji. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości źródeł białka oraz węglowodanów dostarczysz swojemu organizmowi wszystkiego czego potrzebuje do szybkiego wzrostu tkanki mięśniowej i siły!

  W magazynie
 • Amix CarboJet Basic - 6kg
  Darmowa Dostawa Top 10
  W magazynie
  Amix CarboJet Basic - 6kg
  165,00 PLN

  Wysoko kaloryczny gainer, który został zaprojektowany w taki sposób, byś mógł cieszyć się bardzo szybkimi przyrostami siły oraz masy! Znakomity dodatek do diety dla każdego sportowca!

  W magazynie
 • Olimp Gain Bolic 6000 - 1kg
  W magazynie
  Olimp Gain Bolic 6000 - 1kg
  32,30 PLN

  Najwyższej jakości preparat do szybkiej budowy masy mięśniowej. Preparat pomocny dla ludzi opornych na zdobywanie nowych mięśni. 1,5g kreatyny i 0,5g tauryny na porcję!

  W magazynie

Okazje cenowe

Produkty w okazyjnych cenach i ostatnie sztuki