PRZEDŁUŻAMY -20%  KOD: BF20

Aliness

Aliness

Aliness to marka specjalistycznych suplementów diety ukierunkowanych na pielęgnację urody oraz zdrowia dla każdego i w każdym wieku. Wraz z wiekiem w organizmie każdego człowieka dochodzi do wielu zmian. Dostarczając mu odpowiednich substancji możemy wpłynąć na zahamowanie tych niekorzystnych przemian zachodzących w naszym wyglądzie oraz samopoczuciu. Eksperci marki Aliness opracowali formuły preparatów zawierające naturalne związki aktywne o wysokiej biodostępności, dzięki czemu mogą lepiej oddziaływać na dane problemy o charakterze estetycznym oraz zdrowotnym.

Produkty Aliness wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami:
- Preparaty są produkowane zgodnie z koncepcją 'czystej etykiety'. Oznacza to - żadnych niepotrzebnych składników. Kapsułki nie zawierają plastyfikatorów, szkodliwych dodatków ani alergenów. Z tego też względu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją na gluten lub laktozę
- Wszystkie substancje zawarte w preparatach nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO-Genetically Modified Organism).
- Zapewnia najwyższe Europejskie Standardy produkcji. Dodatkowo, opatentowana technologia produkcji LEMS wyróżnia ich produkty. Aliness to nowoczesne preparaty, łatwe do aplikacji, o wysokiej i szybkiej wchłanialności substancji czynnych.


Nazwa i adres producenta:
MEDICALINE
05-400 Otwock, ul. Wyspiańskiego 8a

Filtry Wyczyść filtry
Nie ma produktów w tej kategorii.
   

  Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

  Porównaj produkty
  0
  Usuń z porównania
  Ukryj
  Wyczyść
  Dlaczego warto nam zaufać?
  l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
  Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
  Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
  Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy