FITMARK

FITMARK

FitMark jest producentem rewelacyjnych toreb umożliwiających zabranie ze sobą posiłku przy zachowaniu jego świeżości oraz temperatury. Przemyślane rozwiązania, wysokiej jakości materiały gwarantują zarówno komfort użytkowy, jak i trwałość.

Lista produktów producenta: FITMARK:

 • FITMARK Lunch Box - pojemnik na posiłek - 1 szt.
  32,00 PLN

  Wysokiej jakości pojemnik na żywność wolny od BPA, który może być użytkowany w kuchence mikrofalowej. Optymalna pojemność umożliwiająca swobodne zmieszczenie przygotowanego wcześniej posiłku – 940ml. Można myć w zmywarce!

  Brak w magazynie
 • FITMARK The Box LARGE torba + shaker
  259,00 PLN 339,99 PLN Promocja

  Rewelacyjna torba do transportu gotowych posiłków przy zachowaniu ich świeżości nawet do 8 godzin! System przegród, szczelnych pojemników oraz kieszeni sprawi, że poczujesz się niezwykle komfortowo, a Twoja dieta będzie łatwiejsza do utrzymania nawet w podróży!

  Brak w magazynie
 • FITMARK The Box Small (torba na 2 pos.) - 1 szt.
  129,99 PLN

  Oryginalna torba marki FITMARK przodującej w produkcji rewelacyjnych akcesoriów skierowanych do najbardziej wymagających sportowców! Umożliwia bezpieczny i komfortowy transport przygotowanych wcześniej posiłków, utrzymując żywność w stanie świeżości przez dłuższy czas! Wysokiej jakości materiały oraz przemyślany projekt!

  Brak w magazynie
 • FITMARK The Box Torba (2 pos.) + shaker
  199,99 PLN 249,99 PLN Promocja

  Rewelacyjna torba, która pomieści 2 pojemniki na posiłek – nigdy więcej problemu z utrzymaniem diety! Pomaga utrzymać świeżość potraw na dłużeń, posiada regulowaną przegrodę, zewnętrzną kieszeń na butelkę z wodą oraz wiele innych udogodnień! Wysokiej jakości materiał w modnej kolorystyce.

  Brak w magazynie
 • FITMARK The Pac - torba na posiłki - 1 szt.
  69,00 PLN 89,00 PLN Promocja

  Prosta ale niezwykle praktyczna torba na posiłki przypominająca zwykłą torbę. Jest wykonana z wysokiej jakości materiałów w ciekawej kolorystyce. Utrzymuje świeżość posiłków na dłużej. Jeżeli poszukujesz tego typu produktów – wybierz to co najlepsze, wybierz FITMARK!

  Brak w magazynie
 • FITMARK The Shield LG torba + dozownik
  329,00 PLN 419,99 PLN Promocja

  Oryginalna torba, która pomieści aż 5 opakowań z posiłkami co pomaga przygotować się na cały dzień bądź podróżą! W komplecie 2 wkłady chłodzące, 5 szczelnych pojemników na posiłek (bez BPA) oraz dozownik na witaminy i odżywki. Wysokiej jakości materiały zapewniające trwałość oraz komfort użytkowy!

  Brak w magazynie
 • FITMARK The Shield torba + dozownik
  259,00 PLN 339,99 PLN Promocja

  Wysokiej jakości torba umożliwiająca wygodne i bezpieczne przetransportowanie 3 posiłków. W komplecie jest dozownik na witaminy bądź odżywki, jest bardzo lekka i umożliwia sprawne przemieszczanie się! Przemyślany i bardzo praktyczny projekt obejmujący nawet uchwyt na klucze oraz wkłady chłodzące.

  Brak w magazynie
 • FITMARK torba DUFFEL (na 2 posiłki) - 1 szt.
  Wyprzedaż!
  FITMARK torba DUFFEL (na 2 posiłki) - 1 szt.
  299,99 PLN 419,99 PLN Promocja

  Ciekawa torba treningowa z możliwością transportu przegotowanych wcześniej posiłków! Posiada specjalnie zorganizowane miejsce gdzie mieszczą się 2 szczelne pojemniki (w zestawie) utrzymujące świeżość pokarmu nawet przez kilka godzin! Modna kolorystyka i wysokiej jakości materiały gwarantują trwałość i komfort użytkowy!

  Brak w magazynie
 • FITMARK TOTE torba (na 2 posiłki) - 1 szt.
  459,99 PLN

  Oryginalna torba marki FITMARK, której użytkowanie jest bardzo komfortowe i zapewnia bezpieczne i higieniczne przetransportowanie przygotowanych wcześniej posiłków! Utrzymanie regularnych posiłków (nawet w podróży) jeszcze nigdy nie było tak proste! Dodatkowa torba The Box SM w każdym zestawie.

  Brak w magazynie

Witaminy i minerały

Profesjonalne kompleksy witaminowo-mineralne o bardzo dobrej przyswajalności oraz przemyślanym składzie.

Zobacz produkty »

Zdrowa żywność

Najwyższej jakości dodatki do zdrowej diety, których smak i wartości odżywcze stoją na najwyższym poziomie.

Zobacz produkty »

Zdrowie i witalność

Różnego rodzaju preparaty - probiotyki, antyoksydanty, błonnik, środki wspomagające odporność i wiele innych.

Zobacz produkty »