-12% ZNIŻKI  KOD: 12MINUT

THORN+FIT

THORN+FIT

THORN+FIT - Kolekcja doskonale wyselekcjonowanych produktów, które pozwolą zwiększyć stabilność, poprawić równowagę oraz pracować nad siłą, wytrzymałością i szybkością.


Nazwa i adres producenta:
MJST Sp. z o.o.
81-341 Gdynia, ul. T. Wendy 15

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 42 produktów
 

THORN+FIT

 • THORN+FIT Placek do balansowania Air Pad pompka - Zestaw

  THORN+FIT Dysk do balansowania Air Pad pompka - Zestaw

  46,99 PLN 69,00 PLN

  Profesjonalny dysk sensoryczny do balansowania wykonany z najwyższej jakości materiałów! Wykorzystywany jest między innymi podczas treningów o charakterze rehabilitacyjnym. Zestaw obejmuje także odpowiednią pompkę!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Fitness Mata TPE + Piłka 65cm - Zestaw

  THORN+FIT Fitness Mata TPE + Piłka 65cm - Zestaw

  99,00 PLN

  Zestaw dwóch znakomity produktów: maty oraz piłki treningowej o średnicy 65cm! Idealnie sprawdzi się podczas procesjonalnych treningów fitness/jogi/pilates, ale także w warunkach domowych. Wybierz najwyższą jakość i zaoszczędź!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Magnezja w kostce Chalk Block - 59 g

  THORN+FIT Magnezja w kostce Chalk Block - 59 g

  7,99 PLN

  Najwyższej jakości magnezja w kostce, która składa się w 100% z węglanu magnezu. Pozwala na szybkie usunięcie wilgoci z dłoni oraz poprawia chwyt. Dzięki niej będziesz pewnie trzymał sztangę i hantle! Magnezja ułatwi Ci także podciąganie się na drążku i wspinanie się po linie.

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Mata AB Mat Black - 1 szt.

  THORN+FIT Mata AB Mat Black - 1 szt.

  69,00 PLN

  Rewelacyjna mata treningowa w klasycznym czarnym kolorze! Idealnie sprawdzi się podczas treningów mających na celu wzmocnienie praktycznie wszystkich grup mięśni brzucha. Wykonana jest z wysokiej jakości pianki o tak dobranej gęstości by zapewnić doskonałe dopasowanie do naturalnej krzywizny kręgosłupa!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Mata TPE + Roller Hybrid - Zestaw

  THORN+FIT Mata TPE + Roller Hybrid - Zestaw

  99,00 PLN

  Propozycja dla osób ceniących sobie najwyższą jakość i dobrą cenę, bowiem w zestawie znalazły się dwa znakomite produkty w ciekawej cenie! Świetnie wykonana mata treningowa wykonana z biodegradowalnego materiału oraz profesjonalny wałek do masażu – sprawdzą się także w domowym zaciszu!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Opaska na Rękę - 1 szt.

  THORN+FIT Opaska na Rękę - 1 szt.

  8,90 PLN

  Bardzo dobrze wykonana z najwyższej jakości silikonu opaska na rękę, która pomoże w podkreśleniu Twojego sportowego zacięcia! Występuje w kolorze czarnym ozdobiona logotypem marki. Nie jest przesadnie szeroka, przez co niezwykle komfortowa. Sięgnij po to co najlepsze!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Piłka Lacrosse MTR BLACK - 1 szt.

  THORN+FIT Piłka Lacrosse MTR BLACK - 1 szt.

  19,90 PLN

  Profesjonalna piłka lacrosse, której umiejętne zastosowanie pozwala nie tylko poprawić mobilność, ale także zniwelować napięcie mięśniowe! Jest to jedne z najskuteczniejszych narzędzi, które niezastąpione jest także podczas rozbijania napięć w miejscach trudno dostępnych oraz splotach mięśniowych i powięziach!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Piłka Lacrosse MTR RED - 1 szt.

  THORN+FIT Piłka Lacrosse MTR RED - 1 szt.

  23,90 PLN

  Znakomita piłka, która przy odrobinie umiejętności umożliwia wykonanie bardzo relaksującego masażu mięśni! Pomaga w usunięciu ich napięcia. Warto zwrócić uwagę, że ze względu na jej rozmiary wykonasz nią masaż praktycznie każdego miejsca na ciele (także w tych trudno dostępnych). Postaw na najwyższą jakość każdego dnia!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Podwójna Piłka Lacrosse MTR - 1 szt.

  THORN+FIT Podwójna Piłka Lacrosse MTR - 1 szt.

  31,99 PLN 39,90 PLN

  Podwójna piłka lacrosse MTR jest jednym z najbardziej efektywnych narzędzi do masażu przy jednoczesnym zachowaniu niewielkich rozmiarów! Została zaprojektowana biorąc pod uwagę biomechanikę kręgosłupa by możliwie skutecznie wpływać na poprawę postawy i niwelować napięcia mięśni. Wykonana z dosyć miękkiej gumy - z powodzeniem może być wykorzystana do...

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Massage Stick MTR - 1 szt.

  THORN+FIT Przyrząd do Masażu Massage Stick MTR - 1 szt.

  46,19 PLN 59,00 PLN

  Wysokiej jakości narzędzie, przy pomocy którego wykonasz skuteczny masaż każdej wydzielonej grupy mięśni! Został wykonany z pianki EVA i jest swoistym rollerem posiadającym sprawnie działające łożyska oraz wygodne rączki o podwojonej gęstości. Idealnie sprawdzi się w przypadku: mobility, rehabilitacji oraz stretchingu.

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Ściągacz Nadgarstka Cotton Camo - 1 komplet

  THORN+FIT Ściągacz Nadgarstka Cotton Camo - 1 komplet

  43,98 PLN 55,00 PLN

  Wysokiej jakości zestaw ściągaczy na nadgarstki wykonane z wytrzymałego i łatwego w utrzymaniu w czystości materiału typu „rip-stop”! Posiadają charakterystyczną strukturalną kratkę, pozwalają na znacznie lepsze ich usztywnienie, a tym samym zniwelowanie ryzyka kontuzji.

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Ściągacze na Nadgarstki 12" Black - 1 komplet

  THORN+FIT Ściągacze na Nadgarstki 12" Black - 1 komplet

  39,00 PLN

  Profesjonalne ściągacze na nadgarstki wykonane z najwyższej jakości materiałów! Idealne dla osób trenujących dużymi ciężarami – ograniczają ryzyko bolesnych kontuzji poprzez usztywnienie tych niezwykle istotnych stawów. Usztywniacze w czarnej kolorystyce. Postaw na najwyższą jakość!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Ściągacze na Nadgarstki 12" Red - 1 komplet

  THORN+FIT Ściągacze na Nadgarstki 12" Red - 1 komplet

  39,00 PLN

  Profesjonalne ściągacze na nadgarstki wykonane z najwyższej jakości materiałów! Idealne dla osób trenujących dużymi ciężarami – ograniczają ryzyko bolesnych kontuzji poprzez usztywnienie tych niezwykle istotnych stawów. Usztywniacze w czarno-czerwonej kolorystyce. Postaw na najwyższą jakość!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Ściągacze Na Nadgarstki 12inch White - 1 komplet

  THORN+FIT Ściągacze na Nadgarstki 12" White - 1 komplet

  39,00 PLN

  Profesjonalne ściągacze na nadgarstki wykonane z najwyższej jakości materiałów! Idealne dla osób trenujących dużymi ciężarami – ograniczają ryzyko bolesnych kontuzji poprzez usztywnienie tych niezwykle istotnych stawów. Usztywniacze w czarno-białej kolorystyce. Postaw na najwyższą jakość!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Ściągacze Na Nadgarstki 12" Black - 1 komplet

  THORN+FIT Ściągacze Na Nadgarstki 24" Black - 1 komplet

  49,00 PLN

  Wysokiej jakości ściągacze na nadgarstki, których zastosowanie polecane jest w przypadku podnoszenia większych ciężarów podczas treningów! Ograniczają ryzyko bolesnych i problematycznych kontuzji. Posiadają długość aż 24 cali zapewniając tym samym odpowiednie wsparcie i usztywnienie nadgarstków. Bardzo elastyczne!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Ściągacze Na Nadgarstki 24" Black/Red Stripes - 1 komplet

  THORN+FIT Ściągacze Na Nadgarstki 24" Black/Red Stripes - 1 komplet

  49,00 PLN

  Profesjonalne ściągacze na nadgarstki, dzięki którym ograniczysz do minimum ryzyko bolesnych kontuzji! Zapewniają im solidne wsparcie i usztywnienie. Długość 24 cali jest bardzo dobrym wyborem w przypadku treningów dużymi ciężarami. Najwyższa jakość gwarantowana przez producenta!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Ściągacze Na Nadgarstki 24" Black/White Stripes - 1 komplet

  THORN+FIT Ściągacze Na Nadgarstki 24" Black/White Stripes - 1 komplet

  39,00 PLN 49,00 PLN

  Trenujesz dużymi ciężarami i obawiasz się o swoje stawy? Zaopatrz się w profesjonalne ściągacze, a ograniczysz w ten sposób do minimum ryzyko ich uszkodzenia i bolesnej kontuzji. Dzięki długości aż 24 cali zapewniają porządne usztywnienie nadgarstków oraz ich wsparcie. Sięgnij po najwyższą jakość!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Ściągacze Na Nadgarstki Ripstop Cotton Black

  THORN+FIT Ściągacze Na Nadgarstki Ripstop Cotton Black - 1 komplet

  55,00 PLN

  Jeżeli poszukujesz ściągaczy na nadgarstki, które ograniczą ryzyko bolesnych i problematycznych kontuzji – jest to propozycja dla Ciebie! Najwyższej jakości materiały i dbałość o detale przekłada się na komfort użytkowy, wytrzymałość oraz trwałość. Idealny dla osób trenujących przy pomocy dużych ciężarów!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Skakanka Speed Rope - 1 szt.

  THORN+FIT Skakanka Speed Rope - 1 szt.

  39,00 PLN

  Lekka i niezwykle szybka skakanka o wydłużonych rączkach dla zapewniani maksymalnego komfortu podczas treningu! Zastosowano pogrubioną do 3mm stalową linkę, dzięki czemu osiąga lepszy zamach oraz prędkość. Sprawdzi się podczas klasycznych ćwiczeń ze skakanką, jak i podczas double-unders oraz criss-cross. Postaw na jakość!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Skakanka Speed Rope 2.0 - 1 szt.

  THORN+FIT Skakanka Speed Rope 2.0 - 1 szt.

  69,00 PLN

  Wysokiej jakości materiały, przemyślana konstrukcja oraz doświadczenie pozwoliły na zaprojektowanie ten niesamowicie nowoczesnej i komfortowej skakanki! Długa rączka oraz zwiększona grubość linki wpływa pozytywnie na jej wytrzymałość oraz jakość samego treningu.

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Skakanka Speed Rope 2.0 - 1 szt.

  THORN+FIT Skakanka Speed Rope HD - 1 szt.

  69,00 PLN

  Profesjonalna skakanka, która została wyposażona grubą stalową linkę (o średnicy 4mm) oraz rewelacyjne łożysko ABEC-7! Zapewnia znacznie mniejsze obciążenie ramion, nadgarstków oraz łokci podczas treningów. Sprawdzi się także podczas: double-unders, criss-cross!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Skakanka Turbo Speed Rope - 1 szt.

  THORN+FIT Skakanka Turbo Speed Rope - 1 szt.

  99,00 PLN

  Znakomita skakanka wykonana z najwyższej jakości materiałów z uwzględnieniem każdego detalu! Aluminiowe rączki wyposażone zostały w łożyska dzięki czemu osiągniesz znacznie wyższą prędkość podczas treningu. Natomiast stalowa linka (o średnicy 3mm) została schowana w wyjątkowo estetycznej czerwonej osłonce (transparentnej). Postaw na sprawdzone rozwiązania!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Skakanka Ultra Speed Rope - 1 szt.

  THORN+FIT Skakanka Ultra Speed Rope 2.0 - 1 szt.

  129,00 PLN

  Wyjątkowo dopracowana pod względem technicznym oraz szybka skakanka! Jeżeli oczekujesz wytrzymałości oraz wysokiego komfortu podczas treningu będzie to bardzo dobry wybór. Zbudowana jest z aluminiowych rączek zakończonych obrotowym łożyskiem z osadzoną w nim stalową linką – zapewnia to jej swobodne poruszanie się w różnych płaszczyznach. Sprawdzi się...

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Spiky + Lacrosse black ball [PIŁKI] - Zestaw

  THORN+FIT Spiky + Lacrosse black ball [PIŁKI] - Zestaw

  39,00 PLN

  Zestaw profesjonalnych produktów, które umożliwią Ci wykonanie skutecznego masażu niemal całego ciała! Pomagają w niwelacji napięcia i sztywności mięśni – wspiera także rozbijanie splotów mięśniowych. Wykonane z najwyższej jakości materiałów o dużej wytrzymałości i trwałości. Sięgnij po to co najlepsze!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Taśma Door Loop - 1 szt.

  THORN+FIT Taśma Door Loop - 1 szt.

  11,90 PLN

  Poszukujesz taśmy treningowej, którą przyczepisz gumę superband do futryny drzwi bez stresu, że się zerwie? Idealnie trafiłeś – dzięki Door Loop z powodzeniem wykonasz swój trening zarówno w domu, jak i w podróży bądź na wakacjach. Zabierzesz ją gdziekolwiek zechcesz bez najmniejszego problemu (nie zajmuje wiele miejsca). Najwyższa jakość gwarantowana...

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - TAŚMA FLOSS BAND BLACK - 1 szt.

  THORN+FIT Taśma Kompresyjna Floss Band - 1 szt.

  39,00 PLN

  Klasyczna taśma wykonana z wysokiej jakości gumy lateksowej, która wytrzyma rozciągnięcie nawet do 150% pierwotnej długości! Idealnie sprawdza się podczas rehabilitacji , ćwiczeń stabilizujących i aktywujących, ale także podczas treningów mobility. Sięgnij po sprawdzone rozwiązania!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Wide Floss Band - 1 szt.

  THORN+FIT Taśma Kompresyjna Wide Floss Band - 1 szt.

  79,00 PLN

  Wysokiej jakości taśma kompresyjna wykonana z niezwykle elastycznej i wytrzymałej gumy lateksowej! Wykorzystywana jest między innymi w celu usprawnienia pracy stawów i zwiększenia ich ruchomości. Stymuluje także mięśnie co przekłada się na optymalne warunki treningowe.

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Taśma Lateksowa Monster - 1 szt.

  THORN+FIT Taśma Lateksowa Monster - 1 szt.

  129,00 PLN

  Wysokiej jakości taśma lateksowa, której opór naciągu sięga nawet 80kg! Jest to jedno z wszechstronnych akcesoriów, który pomoże Ci w wykonaniu podstawowych ćwiczeń siłowych oraz rozciągających. Często wykorzystywana jest także podczas ćwiczeń stabilizujących.

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Taśma Lateksowa Small - 1 szt.

  THORN+FIT Taśma Lateksowa Small - 1 szt.

  59,00 PLN

  Profesjonalna taśm, przy wykorzystaniu której wykonasz trening zarówno w domu, siłowni, jak i na świeżym powietrzu! Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i elastycznością,która zapewnia opór na poziomie 30 kilogramów. Sprawdzi się przy ćwiczeniach zwinnościowych, stabilizujących oraz rozciągających.

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Taśma Resistance Band Light - 1 szt.

  THORN+FIT Taśma Resistance Band Heavy - 1 szt.

  14,90 PLN

  Taśmy Resistance Bands renomowanego producenta Thorn+Fit to znakomite wsparcie dla treningu mobility. Ze względu na swój optymalny kształt i rozmiar będą wsparciem przy wszelkich ćwiczeniach, które mają na celu wzmocnienie mięśni głębokich i stabilizacji. Dzięki temu będziesz w stanie zminimalizować ryzyko ewentualnych kontuzji!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Taśma Resistance Band Light - 1 szt.

  THORN+FIT Taśma Resistance Band Light - 1 szt.

  9,90 PLN

  Taśmy Resistance Bands renomowanego producenta Thorn+Fit to znakomite wsparcie dla treningu mobility. Ze względu na swój optymalny kształt i rozmiar będą wsparciem przy wszelkich ćwiczeniach, które mają na celu wzmocnienie mięśni głębokich i stabilizacji. Dzięki temu będziesz w stanie zminimalizować ryzyko ewentualnych kontuzji!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Taśma Resistance Band Medium - 1 szt.

  THORN+FIT Taśma Resistance Band Medium - 1 szt.

  12,90 PLN

  Taśmy Resistance Bands renomowanego producenta Thorn+Fit to znakomite wsparcie dla treningu mobility. Ze względu na swój optymalny kształt i rozmiar będą wsparciem przy wszelkich ćwiczeniach, które mają na celu wzmocnienie mięśni głębokich i stabilizacji. Dzięki temu będziesz w stanie zminimalizować ryzyko ewentualnych kontuzji!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT taśma resistance band SET - Zestaw

  THORN+FIT taśma resistance band SET - Zestaw

  34,90 PLN

  Zestaw trzech najwyższej jakości taśm lateksowych najwyższej jakości! Różnią się między sobą oporem stawianym podczas rozciągania – idealna propozycja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z treningami mobility, srtretchingiem oraz powerliftingu. Sięgnij po profesjonalne produkty w lepszej cenie!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Taśma Superband Large - 1 szt.

  THORN+FIT Taśma Superband Large - 1 szt.

  109,00 PLN

  Wszechstronna taśma lateksowa o dużej wytrzymałości oraz elastyczności! Zapewnia opór na poziomie 140lbs co opowiada około 64 kilogramom. Sprawdzi się w każdych warunkach: podczas treningów na świeżym powietrzu, siłowni, stretchingu oraz mobility.

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Taśma Superband Medium - 1 szt.

  THORN+FIT Taśma Superband Medium - 1 szt.

  89,00 PLN

  Wysokiej jakości taśma typu superband wykonana z niezwykle elastycznej i wytrzymałej gumy lateksowej! Jest to propozycja dla osób poszukujących gumy do treningów przy oporze około 100lbs, a więc 45 kilogramów. Charakteryzuje się wszechstronnością, może być wykorzystana podczas treningów siłowych, rozciągających, a nawet stabilizujących.

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Taśma Superband Mini - 1 szt.

  THORN+FIT Taśma Superband Mini - 1 szt.

  49,00 PLN

  Idealny wybór dla osób, które poszukują taśmy do ćwiczeń szybkościowych oraz wsparcia podczas podciągania i treningu na drążku! Wykonana z gumy lateksowej o wysokim stopniu rozciągliwości i wytrzymałości. Jeżeli opór na poziomie 23 kilogramów jest dla Ciebie wystarczający – będziesz zadowolony!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Taśma Superband Super Mini - 1 szt.

  THORN+FIT Taśma Superband Super Mini - 1 szt.

  29,00 PLN

  Wysokiej jakości taśma treningowa o zaskakującym (jak na swoje rozmiary) oporze rzędu 14 kilogramów! Jeżeli poszukujesz tego typu akcesorium trafiłeś w dziesiątkę. Sprawdzi się zarówno podczas treningów domowych, na świeżym powietrzu oraz siłowni.

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT - Taśma Utility Loop - 1 szt.

  THORN+FIT Taśma Utility Loop - 1 szt.

  1,45 PLN 26,90 PLN

  Uwielbiasz treningi na świeżym powietrzu, ale obawiasz się o trwałość swoich taśm? Wybierz tę, a Twoje obawy pójdą w niepamięć! Możesz ją przyczepić o słupek bądź gałąź by następnie do niej przyczepić gumy superband. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł spokojnie trenować bez ryzyka ich uszkodzenia na ostrych i nierównych powierzchniach. Świetna cena!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Wałek do Masażu Basic Roller - 1 szt.

  THORN+FIT Wałek do Masażu Basic Roller - 1 szt.

  49,00 PLN

  Profesjonalny wałek do masażu, dzięki któremu z łatwością zniwelujesz problem z napięciem mięśni! Zaprojektowany z myślą o regularnym i intensywnym użytkowaniu. Posiada powłokę antypoślizgową co ułatwia wykonanie skutecznego masażu nawet przez osoby o małym doświadczeniu. Najwyższa jakość!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • THORN+FIT Wałek do Masażu Hybrid Roller - 1 szt.

  THORN+FIT Wałek do Masażu Hybrid Roller - 1 szt.

  79,00 PLN

  Wysokiej jakości wałek do masażu! Wykonany z dbałością o detale z wykorzystaniem z przyjaznego dla środowisku tworzywa EPP. Pomaga w rozbiciu splotów mięśniowych oraz niwelować napięcie i sztywność mięśni. Bardzo lekki o kompaktowych rozmiarach – z łatwością zabierzesz go z sobą!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
Produktów
na stronie:
40
80
THORN+FIT

THORN+FIT - Kolekcja doskonale wyselekcjonowanych produktów, które pozwolą zwiększyć stabilność, poprawić równowagę oraz pracować nad siłą, wytrzymałością i szybkością.


Nazwa i adres producenta:
MJST Sp. z o.o.
81-341 Gdynia, ul. T. Wendy 15

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak