15% NA WSZYSTKO*  KOD: JESIEN15

Sportique

Sportique

Marka SPORTIQUE powstała dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, które chcą mieć pewność, że używają najwyższej jakości, zdrowych i skutecznych produktów do ciała.

Sport jest pasją. Celem firmy jest dostarczanie produktów opartych na naturalnych składnikach wspomagających wydajność podczas wysiłku fizycznego , zapobiegających kontuzjom, przyspieszających regenerację mięśni i skóry oraz produktów do codziennej higieny i pielęgnacji osób aktywnych fizycznie. Oferta jest odpowiedzią na potrzeby różnych dyscyplin sportowych, także Twojej ulubionej dyscypliny.

Marka SPORTIQUE obrała sobie za zadanie wspomagania zdrowego stylu życia. Każdy produkt Sportique jest efektem poszukiwań właściwości leczniczych płynących z natury. Stosujemy składniki roślinne znane od setek lat z właściwości odżywczych, przeciwzapalnych, kojących i regenerujących. Nie używają pochodnych ropy naftowej i siarczanów, toksycznych konserwantów ani przeciwutleniaczy. Nie stosują parabenów, PPG, PEG, DEA, TEA. Produkty Sportique nie zawierają tłuszczów zwierzęcych. Nie znajdziesz w nich też takich skłądników jak: aluminium, glin, akrylany, sztuczne barwniki, benzofenony, bronopolu, karbomerów, cyklometikonu, diazolidynylanu mocznika, ditlenku krzemu, talku, triklosanu.

Od czasu wprowadzenia na rynek pierwszych produktów w 2007 roku marka Sportique stale udoskonala produkty współpracując ze sportowcami, trenerami, specjalistami z dziedziny medycyny. W ciągu 7 lat marka Sportique wprowadziła produkty w ponad 40 krajach zdobywając zaufanie środowiska sportowego.


Nazwa i adres producenta:
SPORTIQUE s.r.o.
Novackowa 751/22 700 30 Ostrava, Czechy

Filtry Wyczyść filtry
Nie ma produktów w tej kategorii.
   

  Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

  Porównaj produkty
  0
  Usuń z porównania
  Ukryj
  Wyczyść
  Dlaczego warto nam zaufać?
  l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
  Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
  Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
  Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy