Białka -15% Kod: BIALKO15

Oleofarm

Oleofarm

Filtry

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 1 produkt.
  Produktów
  na stronie:
  40
  Oleofarm

  Misją firmy Oleofarm jest troska o zdrowie, odporność, witalność i dobre samopoczucie osób w każdym wieku.


  Kierunki, jakie przyświecają działalności firmy Oleofarm to:


  Ludzie
  Dajemy miejsca pracy dla pełnych pasji pracowników, którzy w naszym Zespole efektywnie wykorzystują swój potencjał i aspiracje. Łączy nas wzajemny szacunek, zaufanie, porozumienie i działanie z poszanowaniem wspólnych dążeń.


  Badania i rozwój
  Tworzenie nowatorskich rozwiązań, otwartość umysłu na innowacje, kreatywność Zespołu stanowi siłę napędową dla rozwoju Przedsiębiorstwa.


  Portfolio produktów
  Oferujemy szeroką gamę produktów o najwyższej jakości, które wyprzedzają i zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.


  Jakość
  Wszystkie nasze działania skoncentrowane są na wykonywaniu ich z jak najwyższą starannością. System Zarządzania ukierunkowany na doskonalenie produktów i kontrolę procesów produkcyjnych gwarantuje przedstawienie Klientom produktów o najwyższej jakości.


  Partnerstwo w biznesie
  Chcemy współpracować z naszymi Partnerami Biznesowymi w oparciu o dialog, przejrzystość i wzajemny szacunek, czego celem jest budowanie długotrwałych i owocnych relacji biznesowych.


  Działalność firmy rozpoczęła się w 2002 r. w Pietrzykowicach koło Wrocławia. Jako Zakład Produkcji Olejów Farmaceutycznych i Kosmetycznych firma specjalizowała się w produkcji olejów roślinnych z nasion m.in.: wiesiołka, ogórecznika i lnu. Obecnie siedziba firmy i zakład produkcyjny znajduje się na ulicy Mokrońoskiej we Wrocławiu. Dziś Oleofarm to jedna z większych firm farmaceutycznych z polskim kapitałem, która w swej ofercie posiada bogatą ofertę olejów zimnotłoczonych, suplementów diety, soków itp.


  Nazwa i adres producenta:
  Oleofarm24 - Oficjalny Internetowy sklep Oleofarm Sp. z o.o.
  Mokronoska 8, 52-407 Wrocław (POLSKA)


  Porównaj produkty
  0
  Usuń z porównania
  Ukryj
  Wyczyść