Hot Deals   SALE Darmowa dostawa od 99 PLN! Kod: DD99

Pojemniki

 • BODYPAK BodyTower - 1 szt.
  14,99 PLN

  Chcesz zabrać z sobą kilka porcji odżywki w proszku, ale nie chcesz pakować jej do foliowych woreczków? Wystarczy, że zaopatrzysz się w Body TOWER, który jest rozwiązaniem tego problemu. Projekt obejmuje 3 skręcane pojemniki. Sprawdzi się idealnie w podróży! Najwyższej jakości plastik gwarantuje trwałość i komfort użytkowy!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • Curver Pojemnik na żywność okrągły SMART TO GO LUNCH KIT 1,6L - 1 szt.
  18,90 PLN

  Niezwykle starannie wykonany i przemyślany pojemnik na żywność, dzięki któremu z łatwością zabierzesz ze sobą cały posiłek! Wykonany został z wolnego od BPA tworzywa. Projekt obejmuje specjalne uszczelki ograniczające do minimum ryzyko samoistnego otwarcia się pojemnika. Można w nim podgrzewać żywność za pomocą mikrofalówki!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • Curver Pojemnik na żywność prostokątny SMART TO GO DUAL 0,6L + 0,3L - 1 szt.
  12,90 PLN

  Oryginalny, podwójny pojemnik na żywność wykonany z nietoksycznego plastiku. Projekt obejmuje dwie osobne komory o pojemności 0,6l oraz 0,3l, co pozwala na swobodne oddzielenie przykładowo pieczywa od sałatki. Zamykany jest na zatrzaski, co ogranicza ryzyko jego samoistnego otwarcia. Może być myty w zmywarce i używany w lodówce oraz mikrofalówce.

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • Curver Pojemnik na żywność prostokątny SMART TO GO LUNCH KIT 1,2L - 1 szt.
  15,90 PLN

  Wysokiej jakości plastik, optymalna pojemność 1,2l oraz dbałość o każdy detal wykonania – są to cechy, dzięki którym w komfortowych warunkach przygotujesz i zabierzesz ze sobą swój lunch! Klasyczny, prostokątny kształt sprawia, że zmieści się z łatwością zarówno w lodówce, jak i w torebce. Zamykany jest na zatrzaski, co przekłada się na jego dużą szczelność.

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • Curver Pojemnik na żywność STANDARD 1L - 1 szt.
  3,90 PLN

  Rewelacyjny pojemnik na żywność wykonany z najwyższej jakości plastiku! Klasyczny, prostokątny kształt oraz solidna pojemność rzędu 1 litra sprawiają, że zmieścisz w nim nawet większy posiłek. Może być wykorzystywany w mikrofalówce oraz lodówce. Charakteryzuje się odpornością na wysokie oraz niskie temperatury, co przekłada się także na możliwość mycia w...

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • Universal Nutrition Funnel Black [Lejek / pojemnik do odżywek] - 1szt.
  9,90 PLN

  Universal Nutrition Funnel Black to bardzo prosty i praktyczny gadżet, który umożliwia przechowywanie odmierzonych porcji produktów, a następnie szybkie przesypanie ich do butelki lub shakera. Tani, poręczny, idealny dla każdego sportowca!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • Universal Nutrition Funnel Yellow [Lejek / pojemnik do odżywek] - 1szt.
  9,90 PLN

  Universal Nutrition Funnel Yellow to bardzo prosty i praktyczny gadżet, który umożliwia przechowywanie odmierzonych porcji produktów, a następnie szybkie przesypanie ich do butelki lub shakera. Tani, poręczny, idealny dla każdego sportowca!

  Out of stock
  Produkt niedostępny
Produktów
na stronie:
40
Pojemniki

Prowadzenie zdrowego trybu życia, a co za tym idzie zbilansowanej diety, wymaga od nas również posiadania pojemników na żywność. Po przygotowaniu posiłków na następny dzień do pracy lub do szkoły musimy je odpowiednio przechować i przetransportować. Z tą właśnie myślą, naszą ofertę wzbogaciliśmy o bardzo praktyczne pojemniki na żywność o różnych pojemnościach tak, aby każdy mógł wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb produkt.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść